Засідання наукового гуртка

Чергове засідання наукового гуртка кандидата педагогічних наук, доцента кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Мокляка Володимира Миколайовича 21 листопада 2018 р. було проведено у стінах Комунального закладу “Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області”. Студенти ІІ курсу гр. ІН-28 факультету філології та журналістики (Баннова Єлизавета, Бондарь Карина, Гірняк Ірина, Глазко Діана, Карпенко Дарія, Коваль Єлизавета, Кондратенко Діана, Купріян Валерія, Маліченко Вікторія, Мельник Тетяна, Муха Олена, Романенко Єлизавета, Титар Тетяна) познайомилися з особливостями організації навчально-виховного процесу у перших класах за концепцією Нової української школи. Класні керівники (1-А – Бугаєць Тетяна Миколаївна, 1-Б – Ніконова Лариса Миколаївна, 1-В – Тарарака Катерина Іванівна, 1-Г – Гаєва Лариса Анатоліївна) під час уроків продемонстрували справжню професійну майстерність підготовки й організації ранкових зустрічей, проведення уроків тощо. Інтерес у студентів викликала специфіка організації навчально-виховного процесу (діалогічна взаємодія вчителя й учнів, різноманітність видів діяльності, обов’язкова наочність, прекрасні презентації, залучення всього класу до обговорення, навчання у вигляді гри тощо). Приємне враження справила доброзичлива атмосфера на уроках.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Т. М. Бугаєць після уроку познайомила студентів з загальною специфікою організації початкової школи за концепцією НУШ. Оскільки в 2018–2019 н. р. учні вперше разом із батьками й учителями опановують нове освітнє середовище, Тетяна Миколаївна акцентувала увагу на важливості підготовки вчителя до професійної діяльності за цією системою, запропонованою МОН України. Педагог відзначила значну державну підтримку.

Висловлюємо вдячність директору гімназії С. В. Дяченко, заступнику директора з навчально-виховної роботи Т. М. Бугаєць і вчителям початкових класів за надану можливість зреалізувати зв’язок педагогічної теорії з практикою і бажаємо подальших успіхів у надзвичайно складній і водночас важливій і життєво необхідній педагогічній діяльності.