28 квітня – Всесвітній День охорони праці

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу з метою акцентування уваги суспільства до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці відзначають Всесвітній День охорони праці.

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці у сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Святкування дня охорони праці вперше відбувалося у 2003 році, але ще у 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці. Він проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.

До цього залучилася і наша гімназія.

У Комунальному закладі «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області» до Дня охорони праці були проведені заходи:

1. Он-лайн уроки та години спілкування з учнями гімназії до Дня охорони праці з тем: «Бережи себе – працюй обережно», «Охорона праці –запорука моєї власної безпеки», «Захищене та здорове покоління», «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та у побуті», «Створюємо безпечні умови праці», «Безпека життєдіяльності учнів під час карантину», «Захист життя і здоров’я на робочому місці» та інші.
  2. З учнями початкових та 5-8 класів проведено конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей».
  3. Поновлено куточок з охорони праці.