Срібним передзвоном пролунав останній дзвоник у Комунальному закладі «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

Спорожніли класи, у коридорах запанувала тиша. Ось і закінчився 2020-2021 навчальний рік. Це був непростий рік, бо працювали в умовах карантинних обмежень, дистанційного навчання. Педагоги поєднували стандартні методи із цифровими технологіями. Незважаючи на карантинні виклики, учителі продовжували навчати і досліджувати, аналізувати і проєктувати, пізнавати і творити.

Підводячи підсумки навчального року, слід наголосити на високих досягненнях учнів Полтавської гімназії № 6. Школяріактивні учасники предметних олімпіад, конкурсів, які цьогоріч проводилися онлайн на платформі «На урок».

25 гімназистів узяли участь у написанні науково-дослідницьких робіт МАН.

16 – стали переможцями міського етапу конкурсу, 9 учнів переможцями обласного етапу. Учень 11-М класу Калинович Назарій посів 1 місце на Всеукраїнському етапі МАН (секція медицина).

Яскравою сторінкою в історії гімназії став творчий проєкт «Арт-панорама», який проходив у режимі онлайн. У конкурсі взяли участь понад 60 учасників, які представили свої творчі роботи у різних жанрах. Це було справжнє свято творчості. За активну участь у «Арт-панорамі» учні гімназії були нагороджені дипломами.

Традиційно на початку літа вчителі Полтавської гімназії № 6 збираються разом, щоб краще пізнати рідний край, відвідати чарівні куточки України.

Горішні Плавні – наймолодше місто Полтавщини. Розкинулось на берегах Дніпра коло Кам’янськоговодосховища. Місто славиться найпотужнішими в Україні гірничо-збагачувальним комбінатом, який спеціалізується на видобутку залізної руди.

Окрасою міста є Свято-Миколаївський собор.

Гора Пивиха у 2008 роціц представляла Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі «Сім природних чудес України». Естетична привабливість гори Пивиха є не меншою, ніж привабливість відомих місць горноморського узбережжя.