Фестиваль дитячої самодіяльності

27-28.02.2018 року у Полтаві відбувся Фестиваль дитячої самодіяльності. Усі школи міста представили свої найкращі вокальні, інструментальні та хореографічні колективи. Це була справжня феєрія творчості та краси!
Приємно зазначити, що виступи наших гімназистів вразили членів журі. Тож у кожному жанрі наші колективи вибороли призові місця!
І місце отримав своєрідний творчий «дует» двох колективів – «Альтана» та «Сузір’я». Яскрава вокально-хореографічна джазова композиція «Feeling Good» заслужено отримала перемогу та вразила всіх присутніх.

Перемогу нашій гімназії принесла також вокальна група колективу «Альтана». Юні артисти майстерно презентували композицію «Мільйонер», за що вибороли ІІ місце серед вокальних колективів міста.
Родзинкою інструментального жанру цього року став ще один переможний колектив – інструментальний ансамбль «Альтана». Цього року музиканти виконували авторську композицію «Спалах забутих емоцій», яка була створена учителями нашої гімназії. За цей виступ ми також зайняли ІІ місце.
Від вокалістів не відставали і танцюристи. У номінації «Хореографія» три третіх місця здобули чудові колективи «Стар Денс», «Сузір’я» та наймолодші конкурсанти – ансамбль «Вінкс». Всі вони були яскравими та достойними отриманих призових місць!
Ось такі вони, наші учні – талановиті, креативні, яскраві!