Благодійний ярмарок

11 квітня  наша гімназія провела традиційний «Благодійний ярмарок».

Формат цього заходу вже давно знайомий нашим гімназистам, тож запал, з яким діти готувалися та проводили цей захід, доводить, що для них такі форми роботи є важливими та цікавими. У ярмарку взяли участь діти, батьки та вчителі. Всі класи були активними та приємно вразили асортиментом виготовлених власноруч поробок та солодощів.

Приємно зазначити, що навіть найменші учасники ярмарку також спробували себе в ролі продавців, і отримали від цього величезне задоволення. Ніхто не залишився без приємних вражень та покупок.

Хочеться виділити класи, які були найактивнішими, це  2-б, 4-а, 4-в, 4-б, 6-м,7-а,7-м. Тож спільними зусиллями нам вдалося зібрати 7.000 грн! Як оголошувалося раніше, зібрані кошти підуть на організацію та проведення традиційного свята підсумків наших досягнень «День честі гімназії» та на лікування нашого учня Прохорова Артема.