Чемпіонат із черлідингу

24 лютого 2019 року у КЗ « Полтавська гімназія № 6» відбувся чемпіонат із черлідингу серед школярів міста Полтави та Полтавської області. Понад 120 учасників взяли участь у цих змаганнях . Це Полтавські гімназії № 6 та 33, школи № 3, 9, 27,28,34,38  та команди із Решетілівки, Ковалівки ,Чутово. Змагання пройшли  у  різних номінаціях : соло,  дуети , квартети  і групові виступи. Чемпіонат перетворився у феєричне, захоплююче свято краси та енергії, грації та досконалості, де всі команди показали високий рівень майстерності.

Також для глядачів та учасників були проведені показові виступи майстерів спорту України   із черлідингу.

Вихованці Полтавської гімназії № 6 у категорії квартет здобули 1 місце, данс-команда «Міні леді» та хіп-хоп команда «Вінкс» вибороли 2 місця.

Дякуємо всім учасникам за чудові виступи, а також вітаємо переможців чемпіонату та бажаємо досягти найвищих вершин!