День честі гімназії

26 квітня учні, батьки й учителі Полтавської гімназії №6 завітали на урочисте свято – День честі гімназії. Наша дружна шкільна родина зібралася в актовій залі ПНПУ ім. В.Г.Короленка.

Під звуки фанфар та гучні оплески на сцену піднімалися кращі з кращих – переможці олімпіад, конкурсів МАН та різноманітних творчих конкурсів ( 34 переможці 2 етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та 11 призерів 1 етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН) та їх учителі. Також відзначили переможців у конкурсах «Кращий клас року» та «Кращий гімназист року».

А потім для всіх присутніх наші творчі колективи дарували феєрію яскравих номерів. День честі гімназії – це не просто свято підбиття підсумків нашої роботи за рік. Це ще й прагнення показати все найкраще, і вміння стояти плече до плеча, і гордо виконувати гімн рідної гімназії!