День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 7 травня у Полтавській гімназії №6 відбувся День Цивільного захисту .

Саме в цей день учні та вчителі закладу провели навчальну евакуацію. Ніколи не буває зайвим повторювати ці прості дії, адже вони можуть врятувати життя, а життя кожної людини – то є найвища цінність.

Під час проведення Дня ЦЗ до Полтавської гімназії №6 була запрошена Перша пожежна державна рятувальна бригада, яка ще раз нагадала дітям, як треба рятуватися під час надзвичайної ситуації. Учні мали змогу не лише подивитися на дії рятувальників, а спробувати загасити умовну пожежу власноруч. Також серед гостей в гімназію був запрошений і Кінологічний центр, які познайомили учнів із своїми розумними собаками Шадді та Ларі. Вони показали, на що здатні ці тварини.