День дитячого читання

Крокує Україною тиждень дитячого читання. Дитячі серця сповнені чарівного очікування книжкових див.  Діти  чекають зустрічі з книгою,з бібліотекою. Особливо цікаво коли ця зустріч проходить у формі театральних лялькових вистав. Саме таку  зустріч з казкою у шкільній бібліотеці для першокласників  гімназії організували активісти бібліотеки, учні 6-м класу Статива О., Семізарова М., Фатихова В., Далуда А., Тверітіна К.

Віршований сценарій, костюми для ляльок, декорації до вистави «Казкові пригоди книжкових героїв» створювали разом з бібліотекарем Павленко А.В. Лялькові герої не забули розповісти маленьким читачам про важливість читання та нагадали правила поводження з книгою та підручником. Театралізоване дійство робить захід яскравим, допомагає створити атмосферу свята та спонукає дітей звернутися до читання,зацікавитися книгою.