День святого Миколая

19 грудня для дітей особливе свято, адже кожен вранці знаходить під подушкою подаруночок від Святого Миколая. А до учнів 2-В класу Миколай приходив не лише вночі, а й під час навчання. Він прийшов, щоб привітати малечу зі святом, а також навчити їх доброти та мудрості. Миколай поспілкувався з дітками та подарував їм подаруночки у вигляді шоколадного песика, адже наступаючий рік буде саме роком собаки. Діти також отримали по шматку смачного короваю, та закінчили навчальний день з чудовим настроєм!

Свято Миколая це той час, коли необхідно вірити у дива. Саме в цей день 19 грудня у стінах нашого закладу було проведено традиційний ярмарок новорічних поробок. Були представлені різноманітні вироби, солодощі, поробки власними руками, різноманіття ялинкових та новорічних прикрас. Разом ми зібрали майже 5000грн. Цього року ми планували на зібрані кошти частково оновити сцену та оформлення нашої старенької актової зали… Та всі ми пам’ятаємо, як у вересні допомагали збирати кошти на лікування 8-річного Артемчика, і йому вже час збиратися на повторну процедуру, тож спільним рішенням ми передаємо зібрану суму мамі Артема на продовження лікування. Сподіваємось, що під Новий рік найзаповітніше бажання цієї родини здійсниться, і хлопчик знову буде здоровим. Вірте в дива, і вони обов’язково здійснюватимуться.