День учителя.

Вчитель – одна з найважчих професій. Можете повірити мені на слово. Кожен день втовкмачувати в голови непосидючих жевжиків (хай пробачать мене тихі і слухняні діти) складну науку, для вивчення якої потрібні увага і терпіння – на таке здатен не кожен. Не дивно, що представники цієї професії досить рано сивіють. Ще б пак з таким ритмом життя!

sN3ospyGXew

Плюс кожен вчитель має мати ряд навичок, які мають мало спільного з педагогікою. Наприклад кожен вчитель має бути трошки детективом (розгадувати секрети робіт невідомих авторів), трошки воєнним («По моїй команді ручки в руки і починаємо шкребти контрольну!») і звісно дивитися на життя з гумором. Бо якщо без гумору, то ніяка «валер’янка» не допоможе.

А якщо чесно, то як би ми не поводились на уроках, і щоб не творили на перервах, ми вас все одно дуже любимо. Бо саме ви, наші вчителі, надихаєте нас рухатись вперед  і досягати нових висот. За це вам низький уклін!