До уваги педагогів, учнів, батьків!

В умовах дистанційної роботи гімназії БО “Світло надії” реалізує профілактичні й просвітницькі заходи в формі он-лайн.

Фахівцями молодіжного центру “Lighthouse” планується продовження профілактичної й просвітницької роботи серед учнів,  батьків, педагогів у режимі он-лайн комунікацій. Наразі вже підготовлені наступні теми для групової взаємодії  (вебінари, групова конференція в ZOOM) та оцінки рівня отриманих знань: “Протидія торгівля людьми”, “Протидія булінгу в освітньому середовищі”, “Профілактика поширення ВІЛ-інфекції”, “Збереження репродуктивного здоров’я молоді”, та “Профілактика вживання психоактивних речовин”.

Контактна особа: Данилишина Іванна, e-mail: danilisinaivanna@gmail.com або Шилов В.О. тел. 066 07 03 649