EdCamp післямова

Полтавська гімназія №6 гостинно зустріла вчителів математики м.Полтави.

Сьогодні тут пройшов міні-семінар «EdCamp післямова». Учителі гімназії протягом 2017-2018 р.р. активно відвідували та були учасниками багатьох освітянських заходів, де вчителі-новатори проводили майстер-класи, ділилися своїми оригінальними методиками викладання певної дисципліни.

Тому й висококваліфікована кафедра математики Полтавської гімназії №6 вирішила показати, як можна вивчати математику цікаво, зрозуміло, практично. А ще в скарбничку спільноти відповідального вчительства додати демократизм, незаангажованість, творчий підхід, неформальність.

Гостей чекало шість локацій:

• уроки:
    • «Змішаний урок». Учитель Усенко І.Л., 11-М клас (геометрія), «Перевернутий урок». Учитель Шамшева Н.А., 10-М клас (алгебра (тригонометрія));
    • «Математика+англійська мова». Учитель Бражнікова О.С., 5-А клас, 11-А клас;

• майстер-клас «Розвантаж себе». Хореографічний комплекс для фізичного розвантаження організму. Учениця 11-М класу Шевченко Дарина;
  • проекти:
    • «Ангели школи» (батьки-дітям). Стешенко О.С. (лікар-неонотолог)- «Пропорції у розрахуванні харчування передчасно народжених дітей». Савельєв О.В. (інженер-будівельник). «Геометрія і будівництво».

• «Діти-дітям (олімпіадники-олімпіадникам)». Учні 6-М, 7-М, 8-М, 9-М класів;
  • «Не математики-математикам» (діти-дітям). Учні 11-М, 11-А, 6-М, 7-М класів.

• «Кінезеологія». Учитель математики Бражнікова О.С. – уміння дитини переключати увагу, розслаблятися, зосереджуватися, подолати хвилювання, активізувати мозкову діяльність.

Отже, усі гості отримали рецепти дієвого перетворення школи в новий освітній простір. Хто з нами?!!