Інформація про освітній процес

До уваги батьків та учнів Полтавської гімназії №6!

Інформація про освітній процес:

  1. Загальнонаціональний карантин, відповідно до рішення Уряду України, продовжено до 11 травня 2020 р. (включно).
  2. Полтавська гімназія №6 продовжує працювати з учнями у дистанційному режимі, за графіком занять, який складений для кожного  класу (такі графіки є у класних керівників).
  3. Запрошуємо усіх доєднуватися до перегляду уроків у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». Звертаємо увагу, що на YouTube-каналі МОН уроки публікуються і зберігаються в окремих списках для кожного класу. Їх можна переглянути окремо.
  4. Не проводитиметься: IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019-2020 навчального року. Перенесено: фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – він має відбутись 4-9 листопада 2020 року.
  5. Для учнів 1-10-х класів навчальний рік завершиться 29 травня 2020 р. Буде проведено підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів.
  6. Учні 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнені від проходження державної підсумкової атестації.
  7. Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради № 313 від 23.04.2020 р. масові заходи із залученням учасників освітнього процесу (останні дзвоники та випускні вечори) проводитися не будуть.
  8. Свідоцтва досягнень учнів початкових класів, табелі успішності, свідоцтва про базову середню освіту (9 кл.) будуть направлені учням чи їх батькам індивідуально (у зручний спосіб) до 15 червня 2020 р.
  9. Учні 11-х класів будуть ознайомлені із Календарним планом підготовки і проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО відповідно до нормативних документів МОН України та рішення Уряду.

На все добре, до зустрічі!