Канікули – час для втіхи та розваг!

Немає нічого кращого за гарний відпочинок після року плідної праці! Кожен розподіляє його час по-своєму: хтось цілими днями спить, хтось залип у віртуальну реальність, а хтось старанно готується до конкурсів: обласних та всеукраїнських олімпіад, ЗНО.

Канікули

У канікулах наших гімназистів було абсолютно все: було приділено увагу  як ментальному, так і фізичному розвитку. Під час канікул були проведені шкільні спортивні змагання. Так, добре розім’явшись  та підготувавшись, команда нашої школи взяла участь у турнірі з баскетболу, де її суперниками стали команди 3-ої та 14-ої шкіл. Незважаючи на значну конкуренцію, наша команда виборола перше місце , що, на мою думку, є результатом злагодженої командної роботи й наполегливих тренуваннь.

Та не тільки фізична краса потрібна для повної духовної рівноваги. Учені вважають, що духовні та фізичні потреби людини мають задовольнятись однаково добре. Тому після зарядки для тіла, була проведена “зарядка для мозку” – математичні бої. У них взяли участь учні шостих, восьмих та десятих класів.

Так що ми можемо із впевненістю сказати, що наші канікули пройшли з користю!