Конкурс “Гімназист року”

Другий рік поспіль ми проводимо загальношкільний конкурс “Гімназист року” в якому приймають участь учні з 5-10 класів. За результатами багатьох конкурсів буде визначено переможців серед учасників 5-6 класів, 7-8 класів, 9-10 класів. ПРОПОНУЄМО ВАМ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ОДНОМУ З ЕТАПІВ КОНКУРСУ І ДОПОМОГТИ УЧАСНИКАМ ДОСЯГТИ СВОЄЇ МЕТИ!

Нижче посилання на портфоліо наших конкурсантів та форми для голосування. Ознайомтеся з ними та віддайте свій голос за обраних представників. Голосування продовжуватиметься до Дня честі гімназії на якому і буде оголошено результати.

Звертаємо увагу на важливе правило: У ГОЛОСУВАННІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ТІЛЬКИ УЧНІ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ!!! Всі інші голоси враховуватися не будуть!

P.S. Діліться інформацією та посиланнями з друзями, однокласниками які відсутні в мережі Facebook.

Гімназист року 5-6 клас

Гімназист року 7-8 клас