Конкурс на заміщення посади директора

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

 Місцезнаходження закладу:  м. Полтава, вул. В’ячеслава Чорновола, 3.

Умови оплати праці.

 Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4956,00 грн (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 10 %, вислуга років –  від 10 %, надбавка  за престижність праці – від 10 %, надбавка за складність та напруженість – від 10 %).

Кваліфікаційні вимоги.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що  дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та/або копії):

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– документ про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– трудова книжка чи інші документи, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– медична довідка про проходження обов’язкового психіатричного огляду;

– довідка про відсутність судимості;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Копії документів (крім копії паспорта) засвідчуються за місцем роботи претендента.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи подаються до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою:  вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26а.

Останній день прийому документів – 24.01.2020.

Уповноважена особа, яка приймає документи від кандидатів – головний спеціаліст відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту управління освіти Завгородня Тетяна Миколаївна (е-mail: poltosvita@osvitapoltava.gov.ua, тел. 60-95-10).

 Етапи проведення конкурсу.

 Конкурсний відбір складається з:

– перевірки знання законодавства України у сфері освіти (письмове тестування тривалістю не більше 30 хвилин);

– перевірки професійних компетентностей кандидатів (письмове вирішення ситуаційного завдання тривалістю  не більше 30 хвилин);

– публічної та відкритої презентації кандидатами державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не більше 5 хвилин), надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Конкурсний відбір розпочнеться орієнтовно з 17.02.2020 в приміщенні Полтавської міської ради (вул. Соборності, 36, к. 222).

Дата і час проведення письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу будуть повідомлені кандидатам додатково.

Тестові питання на перевірку знань чинного законодавства в сфері освіти та ситуаційні завдання розміщено на вебсайті управління та відповідного закладу освіти.

27.12.2019

 

Перелік ситуаційних завдань_2020

Тестові питання_ 2020