Коворкінг “Симфонія творчості”

21 грудня у Комунальному закладі «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області» відбувся коворкінг «Симфонія творчості».

Директорка гімназії Дяченко С.В. зазначила:

«Успішна людина – це особистість, впевнена в собі, своїх знаннях, здібностях, діях і вчинках; яка постійно ставить перед собою мету і досягає її. Наші учні успішні, постійно розвиваються, самовдосконалюються».

Учні, батьки, учителі гімназії вважають, що сьогоденна молодь безпосередньо може вплинути на майбутнє країни.

Заступник міського голови з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери Нестуля С.І. та начальник управління освіти Матвієнко Ю.С. нагородили призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН.

Батьки, діти, учителі із задоволенням взяли участь у роботі локацій: «Новорічні іграшки», «Різдвяні віночки», «Історичні реконструкції», «Декупаж», «Новорічні листівки», «Кул-гейм», «Інтелектуальне «Лего», «Вироби із соломки», виготовлення новорічної випічки, приготування полтавських вареників.

Безмежний світ людських талантів… З позитивним настроєм, посмішками, новими знаннями, власними виробами шкільна родина, учасники гімназійного коворкінгу, поринула у прекрасний світ мистецтва, розкриття творчих здібностей і талантів.

Полтавська гімназія № 6 – це неперевершений рух єдності, партнерських стосунків учнів, учителів, батьків.