Козацькому роду нема переводу!

Чотирнадцятого жовтня вся країна відзначала свято Покрови Пресвятої Богородиці та день українського козацтва, яке віднедавна стало ще й Днем захисника України. Для нас це свято набуло не лише релігійного, але й національного характеру. У цей день ми згадуємо славне минуле нашої країни і молимося за її світле майбутнє.

dkCLh4F_Tro

Саме тому тринадцятого жовтня у нашій школі відбувся конкурс “Захисник” у якому взяли участь команди сьомих, восьмих та дев’ятого математичного класів. Наші учасники пройшли серію випробувань, аби довести, що вони – гідні нащадки козацького роду. Адже за давньою традицією юнаки, які гідно пройшли випробування напередодні Покрови, наступного дня проходили посвячення у козаки і ставали повноправними членами січової громади.

Zg2-jjEJK2o

Це свято ще раз нагадало нам, що ми не повинні забувати своєї історії і своїх традицій. Які б важкі часи не переживала наша країна, які б вороги не намагалися її знищити, вона все одно квітне і пишається у своїй славі, вільна і незалежна, зберігши свою пам’ять і народну самосвідомість.

Мабуть таки справді Свята Богородиця захищає нас, накривши своїм покровом.

Автор статті :учениця 7-і класу, Брикун Інна.