Квест «Стежками рідного міста»

21 вересня учнівський парламент нашої гімназії організував для учнів 7-9 класів інтерактивний квест «Стежками рідного міста», який приурочили до Дня міста. Команди з класів боролися за звання найкмітливішої, найвправнішої, найрозумнішої та найкреативнішої команди. Завдання були різноманітні, від розгадування архітектурних пам’яток Полтави, складання їх у вигляді пазлу чи Lego до відповідей на питання про спорт Полтавщини, чи історичні цікавинки про наше місто. Переможцями за кількістю отриманих балів стала команда 9-М класу «Динаміт», 2 місце зайняла команда 9-І класу, 3 місце виборола команда 7-М класу. Дякуємо парламенту за чудову роботу та вітаємо переможців та учасників з Днем міста! Ви були чудові!