Ми віримо в гарне майбутнє

12 жовтня наші учні захищали честь рідної гімназії на міському конкурсі проектів «Ми віримо в гарне майбутнє». Цього року ми представили на розсуд міського журі проект озеленення пришкільної території Полтавської гімназії №6 «Квітка в дитячих руках».

Над цим проектом ми працювали ще з минулого року, і не збираємось зупинятися на досягнутому. Всі ми пам’ятаємо старанну роботу над новими клумбами. Багато учнів та вчителів власноруч працювали над приведенням їх до ладу.

І сьогодні ви можете побачити прекрасні квіти, які милують око кожному, хто приходить до нашої гімназії.

Результат реалізації нашого проекту – формування екологічного мислення, свідомості, виховання почуття прекрасного, а також усвідомлення необхідності екологічного вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності та дбайливе ставлення до природи.
«Добробут світу – наша лиш турбота. Ми віримо у гарне майбуття!»