Моя професія найкраща

Чи знаєте ви, що у світі налічується понад 40 тисяч професій? 11 жовтня учні 8-9 класів мали змогу про це дізнатися, адже вони взяли участь у конкурсі «Моя професія найкраща». Учасники агітували присутніх віддати свій голос за професії, які представляли.

Адже було визначено, що команда-переможець буде представляти свою професію на міському конкурсі. Так у нас змагалися між собою команди, що представляли професії вчителя, хореографа, провідника залізничного транспорту та фітнес-тренера.
Цього року команди показали надзвичайно високий рівень майстерності, тож журі не залишалося нічого іншого, як розділити перше місце між двома командами – 8-М класу (хореографи) та 9-М (фітнес-тренери). Одна з цих команд представить свою професію на міському конкурсі.

Зробити правильний вибір – значить знайти своє місце в житті. Сподіваємось, що наш конкурс допоможе дітям краще ознайомитися зі світом професій, та зробити правильний вибір, коли прийде час.