Міжнародна конференція програми eTwinning

12-14 жовтня у місті Лілль, Франція відбулася міжнародна тематична конференція програми онлайн проектів eTwinning. Україну на заході представили вчителі Нагорна Оксана (м.Полтава, Комунальний заклад “Полтавська гімназі№6”) та Селятіна Мая (м.Одеса).

У рамках конференції вчителі працювали над створенням нових проектів з представниками з Франції, Словенії, Ірландії та Іспанії, обмінювалися досвідом роботи у програмі, ознайомилися з використанням нових онлайн інструментів для ефективної роботи над проектами у своїх країнах.

EdCamp післямова

Полтавська гімназія №6 гостинно зустріла вчителів математики м.Полтави.

Сьогодні тут пройшов міні-семінар «EdCamp післямова». Учителі гімназії протягом 2017-2018 р.р. активно відвідували та були учасниками багатьох освітянських заходів, де вчителі-новатори проводили майстер-класи, ділилися своїми оригінальними методиками викладання певної дисципліни.

Тому й висококваліфікована кафедра математики Полтавської гімназії №6 вирішила показати, як можна вивчати математику цікаво, зрозуміло, практично. А ще в скарбничку спільноти відповідального вчительства додати демократизм, незаангажованість, творчий підхід, неформальність.

Гостей чекало шість локацій:

 • уроки:
  • «Змішаний урок». Учитель Усенко І.Л., 11-М клас (геометрія), «Перевернутий урок». Учитель Шамшева Н.А., 10-М клас (алгебра (тригонометрія));
  • «Математика+англійська мова». Учитель Бражнікова О.С., 5-А клас, 11-А клас;

 • майстер-клас «Розвантаж себе». Хореографічний комплекс для фізичного розвантаження організму. Учениця 11-М класу Шевченко Дарина;
 • проекти:
  • «Ангели школи» (батьки-дітям). Стешенко О.С. (лікар-неонотолог)- «Пропорції у розрахуванні харчування передчасно народжених дітей». Савельєв О.В. (інженер-будівельник). «Геометрія і будівництво».

 • «Діти-дітям (олімпіадники-олімпіадникам)». Учні 6-М, 7-М, 8-М, 9-М класів;
 • «Не математики-математикам» (діти-дітям). Учні 11-М, 11-А, 6-М, 7-М класів.

 • «Кінезеологія». Учитель математики Бражнікова О.С. – уміння дитини переключати увагу, розслаблятися, зосереджуватися, подолати хвилювання, активізувати мозкову діяльність.

Отже, усі гості отримали рецепти дієвого перетворення школи в новий освітній простір. Хто з нами?!!

День вчителя.

05 вересня ми відсвяткували День вчителя. Піднесений настрій панував у гімназії ще зранку. А наш веселий 11-м привітав учителів святковим телемарафоном. Зі сцени пролунали жарти та слова подяки вчителям, а також веселі телевізійні сюжети, створені креативною групою класу. На свято також завітав випускник нашої гімназії Кива І.В., який привітав учителів зі святом, а учням побажав вирости справжніми людьми. Тож ми вітаємо всіх педагогів з їх професійним святом! Натхнення Вам, любові до своєї роботи та своїх вихованців, і нехай щастя завжди крокує поруч з Вами!

День міста та Полтава вишивана

22 вересня учні та вчителі взяли участь в урочистій ході «Полтава вишивана», яка відбулася в рамках святкування Дня міста. На цьому святі завжди можна побачити дуже красиві вишиванки, символ нашої національної культури та самобутності. Традиційно хода відбулася маршрутом від Білої Альтанки до Парку «Перемога», де наша гімназія представила чудову композицію «Зростаємо разом». У ній кожна область нашої України була вишита різноманітними узорами та символами.

Квест «Стежками рідного міста»

21 вересня учнівський парламент нашої гімназії організував для учнів 7-9 класів інтерактивний квест «Стежками рідного міста», який приурочили до Дня міста. Команди з класів боролися за звання найкмітливішої, найвправнішої, найрозумнішої та найкреативнішої команди. Завдання були різноманітні, від розгадування архітектурних пам’яток Полтави, складання їх у вигляді пазлу чи Lego до відповідей на питання про спорт Полтавщини, чи історичні цікавинки про наше місто. Переможцями за кількістю отриманих балів стала команда 9-М класу «Динаміт», 2 місце зайняла команда 9-І класу, 3 місце виборола команда 7-М класу. Дякуємо парламенту за чудову роботу та вітаємо переможців та учасників з Днем міста! Ви були чудові!

Батьківська конференція

17 вересня 2018 р. в актовій залі нашої гімназії пройшла батьківська конференція. Ця зустріч пройшла в незвичайному форматі, адже окрім традиційного звіту директора про виконану роботу, ми представили батькам і творчий бік нашої діяльності. Свою роботу презентували танцювальні гуртки «Сузір’я», «Фаворит», вокальний «Альтана», гурток з черлідингу «Winks», також представив свою роботу гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Традиційно були підведені підсумки роботи за минулий рік, та озвучені завдання, що ставить перед собою заклад на майбутній рік роботі. Також директор озвучила питання про Нову Українську Школу, яка введена з цього року в освіту України. По закінченню зустрічі всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили.

Олімпійський тиждень

Протягом 10–14 вересня в гімназії проходив Олімпійський тиждень, метою якого стало підвищення рівня фізичного виховання у підростаючої молоді. В ході тижня було проведено спортивні заходи для учнів молодшої та середньої школи. Так п’ятикласники змагалися у турнірі з футболу. Для учнів 3-х класів були проведені веселі старти, які не лише підвищують рівень фізичної підготовки, а ще й покращують емоційний стан. Олімпійський тиждень пройшов продуктивно, діти залишилися з хорошими емоціями та перемогами.

Свято 1 Вересня

1 вересня ми відсвяткували свято Першого дзвоника, а вже сьогодні, 3 вересня, стартував новий навчальний рік. Бажаємо, щоб для всіх він став вдалим. Зізнавайтеся, а ви вже скучили за школою?)))

Завершальний акорд роботи мовного табору “Dreamland”

Завершальним акордом мовного табору “Dreamland” від GoCamp у комунальну закладі “Полтавська гімназія №6” була зустріч таборят з представниками компанії Київстар Олександром Когутом та Наталію Костровою, які приїхали до нас з м.Києва.

У невимушеній атмосфері спілкування учні дізналися про те, як функціонує компанія, які проекти втілює, як справжні знавці задавали безліч питань. Наступним етапом зустрічі стала презентація учнівських проектів –  прототипів мобільних додатків. Усі шість учнівських команд, які творчо і натхненно працювали над своїми додатками підготували відеопрезентації та презентували свої доробки двома мовами англійською та українською.

Тепер чекаємо на результати конкурсу учнівських додатків на всеукраїнському рівні.

Полтава у вінку незалежності України

24 серпня наша країна святкуватиме День Незалежності. Цю дату що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді. Наш англійськомовний табір GO-CAMP поважає традиції рідної країни, і приєднується до святкування цього чудового дня.

В рамках вивчення історії міста у напрямку «Полтава у вінку незалежності України» учасники табору GO-CAMP відвідали майже всі визначні та цікаві місця Полтави. Не забуваймо історію нашої країни!

Разом ми будуємо європейську державу та ведемо Україну у світле майбутнє.

Міжнародний мовний табір «Go camp»

Сьогодні  13.08.2018 року у Комунальному закладі «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області» розпочав свою роботу міжнародний мовний табір «Go camp».

50 учнів 6-9 класів зустрічали волонтера Люсвєна Жардіна з Франції.

Табір урочисто відкрила директор гімназії Дяченко С.В., після чого учні познайомили волонтера зі своєю країною, її культурою, традиціями та звичаями.

Протягом цікавого дня учні вчилися працювати у командах, покращували навички спілкування англійською мовою, брейн штормили нові ідеї, табірні правила та представляли свої команди.

Пришкільний табір «Веселка»

1.Ранкова зарядка – запорука нашого здоров’я.

2. Ми любимо співати і танцювати разом з гостями із Полтавської обласної філармонії.

3.В гостях у театрі. Вистава «Усі миші люблять сир».

4.А ви любите змагатися? Великий квест.

5.Наші перші здобутки.

1 2 3 6