Конференція Ed Camp Poltava

20 квітня відбулася регіональна (не)конференція Ed Camp Poltava 2019 під гаслом “Збагачуємо не лише власне життя, а й робимо світ кращим для всіх”.

Директор гімназії Дяченко С. В. та вчитель хімії Левченко Л. В. взяли активну участь у роботі локацій, ознайомилися з цікавими і змістовними виступами експертів.

Творча отмосфера, злагодженість, професіоналізм, взаєморозуміння панували серед освітян України.

Мелодія шкільного життя

  

   У Комунальному закладі «Полтавська гімназія № 6» 19 квітня 2019 року пройшло урочисте  традиційне свято –

День гімназії.

     Прозвучали мелодії шкільного життя: рок-н-рол перерв, сюїти уроків, органні фуги батьківських зборів і джаз канікул.

     Гімназисти, учителі, батьки творять цю мелодію, додають у неї мінор і мажор, роблять паузи та починають нові рядки.

» Читати далі

Благодійний ярмарок

11 квітня  наша гімназія провела традиційний «Благодійний ярмарок».

Формат цього заходу вже давно знайомий нашим гімназистам, тож запал, з яким діти готувалися та проводили цей захід, доводить, що для них такі форми роботи є важливими та цікавими. У ярмарку взяли участь діти, батьки та вчителі. Всі класи були активними та приємно вразили асортиментом виготовлених власноруч поробок та солодощів.

Приємно зазначити, що навіть найменші учасники ярмарку також спробували себе в ролі продавців, і отримали від цього величезне задоволення. Ніхто не залишився без приємних вражень та покупок.

Хочеться виділити класи, які були найактивнішими, це  2-б, 4-а, 4-в, 4-б, 6-м,7-а,7-м. Тож спільними зусиллями нам вдалося зібрати 7.000 грн! Як оголошувалося раніше, зібрані кошти підуть на організацію та проведення традиційного свята підсумків наших досягнень «День честі гімназії» та на лікування нашого учня Прохорова Артема.

Молодим спеціалістам на допомогу…

5 квітня в гімназії № 6 було проведено зустріч-тренінг молодих вчителів математики та фізики з психологами з проблеми «»Ефективна взаємодія вчителя та учня під час уроку». На зустрічі перед молодими спеціалістами виступили Шамшева Н.А., заступник директора  закладу та психологи Красильников І.О., Минаєва Г.В. Обговорювали підготовку до сучасного уроку, складові самоконтролю, фактори впливу на дисципліну, формування довіри між вчителем і учнями. Молоді спеціалісти пропонували своє бачення  робочої результативної поведінки учнів на уроках та шляхи її  досягнення. Розібрати ситуації допомагали психологи. (Лідія Семено, методист ММК)

Благоустрій та озеленення школи

Берегти і примножувати багатства землі, дбати про чистоту та санітарний стан довкілля – обов’язок кожної людини.

У рамках  двомісячника чистоти та благоустрою у Комунальному закладі «Полтавська гімназія № 6» дбайливими руками школярів оновлено клумби, обкопані дерева. Працівники гімназії реставрували фасад школи, провели благоустрій території навчального закладу.

Конкурс “Гімназист року”

Другий рік поспіль ми проводимо загальношкільний конкурс “Гімназист року” в якому приймають участь учні з 5-10 класів. За результатами багатьох конкурсів буде визначено переможців серед учасників 5-6 класів, 7-8 класів, 9-10 класів. ПРОПОНУЄМО ВАМ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ОДНОМУ З ЕТАПІВ КОНКУРСУ І ДОПОМОГТИ УЧАСНИКАМ ДОСЯГТИ СВОЄЇ МЕТИ!  » Читати далі

Мама, тато, я – спортивна сім’я

Спорт – це не лише здоров’я, але й прагнення бути кращим, рухатися вперед.
Як говорили раніше в народі “хто спортом займається, той сили набирається”. Такою порадою користувались батьки та діти Полтавської гімназії №6. У 2- г класі на канікулах пройшов конкурс “Мама, тато ,я – спортивна сім’я ” під керівництвом класного керівника Ліненко Т.І. На такому заході було визначено найспортивнішу родину. Вітаємо родину переможців.

 

Світ професій

У світі тисячі професій! Як зорієнтуватись у такій їх кількості? Як обрати серед них ту, з якої розпочнеться ваш трудовий шлях? Із такими запитаннями у Полтавській гімназії №6 проходив конкурс агіт-бригад, де допомагали розібратися такі команди : 7-А клас представляв професію няні, 8 -М – продавець Макдональдса, 9-М – актора та 10-М – поліцейського.

Всі учасники отримали грамоти за 1,2 та 3 місця. Вітаємо ці чудові команди.

Благодійний освітянський бал

19 березня у Міському будинку культури відбувся Благодійний освітянський бал, у якому взяли участь і педагоги Полтавської гімназії 6. Полонез, віденський вальс, джазові композиції, запальна сальса… Наші вчителі показали, що вміють не лише якісно проводити уроки, а й гарно танцювати. Поверталися додому з двома дипломами: “Найромантичніша пара” (Сліпченко Руслан та Панова Ірина) і “Найкреативніша пара”(Блощинська В. О. та Саєнко Р.О.)

 

Свято птахів

Пробуджується природа. Летять птахи, несучи на своїх тендітних крилах весну. Отже, 13.03.2019 року учні Полтавської гімназії № 6 закликали весну піснями та хороводами у стінах ПНПУ ім. В. Г. Короленка. На святі-конкурсі були нагороджені знавці птахів, тематичні малюнки та штучні годівнички. Тож ми всі з нетерпінням чекаєм весни та курликання журавлів.

Свято Масляної

5 березня в Полтавській гімназії №6 відбулося свято Масляної.

Школярі 1-А і 1-Б класів із захопленням дізнавалися про традиції народного свята. Весна розтопила не тільки сніг, а й щирі почуття дітей і батьків першокласників.

Весна іде – Весні дорогу!

Чемпіонат із черлідингу

24 лютого 2019 року у КЗ « Полтавська гімназія № 6» відбувся чемпіонат із черлідингу серед школярів міста Полтави та Полтавської області. Понад 120 учасників взяли участь у цих змаганнях . Це Полтавські гімназії № 6 та 33, школи № 3, 9, 27,28,34,38  та команди із Решетілівки, Ковалівки ,Чутово. Змагання пройшли  у  різних номінаціях : соло,  дуети , квартети  і групові виступи. Чемпіонат перетворився у феєричне, захоплююче свято краси та енергії, грації та досконалості, де всі команди показали високий рівень майстерності.

Також для глядачів та учасників були проведені показові виступи майстерів спорту України   із черлідингу.

Вихованці Полтавської гімназії № 6 у категорії квартет здобули 1 місце, данс-команда «Міні леді» та хіп-хоп команда «Вінкс» вибороли 2 місця.

Дякуємо всім учасникам за чудові виступи, а також вітаємо переможців чемпіонату та бажаємо досягти найвищих вершин!

«Компетентнісний підхід у використанні інноваційних технологій навчання учнів основної школи» у Комунальному закладі «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. № 1010 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році” Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі “Освітні, педагогічні науки” серед студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

Студентка ІІІ курсу факультету філології та журналістики групи УФ (р)-31 Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Горда Катерина Андріївна виконала студентську наукову роботу на тему “Компетентнісний підхід у використанні інноваційних технологій навчання учнів основної школи” (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки В. М. Мокляк).

» Читати далі

Герої не вмирають

15.02.19 року у Полтавській гімназії № 6  відбувся реквієм пам’яті «Герої не вмирають».  Діти пригадали героїв –полтавців , які віддали своє життя, захищаючи незалежність , державність і територіальну цілісність України. Вшанували пам’ять і нашого випускника Олександра Фролова, який загинув 16 лютого 2016 року . Молоді хлопці, мужні чоловіки – всі вони назавжди залишаться в історії нашої країни і в людській пам’яті.

Пливуть гроби по морю, як човни –

По морю рук, по морю сліз і гніву.

Пливуть в човнах розтерзані сини

На хвилі молитов і переспіву.

Так ніби в жилах замерзає кров,

А потім б’є у скроні голос крові

За ти хто тихо жив, а відійшов

У дзвонах слави праведним героєм.

Вдячні діти бажають миру і добра всім захисникам України.

Екологічний тренінг «Навколишнє середовище в наших руках»

6 лютого 2019 році у Полтавській гімназії №6 відбувся тренінг з екологічного виховання спільно з громадською організацією «Нова Полтава». До участі запрошувалися учні старших класів та вчителі школи. Метою такого тренінгу було збереження цілісності навколишнього середовища шляхом популяризації екологічно-свідомого способу життя серед молодого покоління, а саме сортування сміття. Громадська організація привернула увагу учнів до проблем поводження з твердими побутовими відходами, а також показали позицію розв’язання даної проблеми. Цим самим виховувала у свідомості учнів культуру дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

1 2 3 8