Великодній ярмарок

05 квітня у переддень свята наша гімназія провела традиційний «Великодній ярмарок». Формат цього заходу вже давно знайомий нашим гімназистам, тож запал, з яким діти готувалися та проводили цей захід, доводить, що для них такі форми роботи є важливими та цікавими. У ярмарку взяли участь діти, батьки та вчителі. Всі класи були активними та приємно вразили асортиментом виготовлених власноруч поробок та солодощів. Приємно зазначити, що навіть найменші учасники ярмарку також спробували себе в ролі продавців, і отримали від цього величезне задоволення. Ніхто не залишився без приємних вражень та покупок. Хочеться виділити класи, які були найактивнішими, це 1-В, 2-В, 5-А, 2-А, 6-А, 7-І, 8-А, 5-М. Тож спільними зусиллями нам вдалося зібрати 10 380 грн! Як оголошувалося раніше, зібрані кошти підуть на організацію та проведення традиційного свята підсумків наших досягнень «День честі гімназії».


Також сьогодні ми взяли участь у міській виставці-ярмарку, де пропонували переглянути або придбати вироби та солодощі. Не оминув увагою нашу виставку і міський голова О.Ф.Мамай.
МИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ ВСІМ, ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У НАШОМУ ВЕЛИКОДНЬОМУ ЯРМАРКУ!!!

Всеукраїнський конкурс-огляд колективів екологічної просвіти

4 квітня 2018 року ми взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти з теми «Раціональне природокористування», який пройшов на базі школи №34. Метою цього конкурсу є активізація та розвиток молодіжного екологічного руху. Традиційно наша гімназія презентує еко-театр на задану тему, тож цього року ми представили на розсуд журі авторську театральну постановку «Збереження природніх ресурсів», текст якої написала учениця 10-М класу Шевченко Дарина. Наші діти виступили достойно, і заслужено вибороли ІІ місце на конкурсі. Ми ще раз вітаємо наших юних акторів і говоримо ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ЗА ВАШ ТРУД! ВИ МОЛОДЦІ!!

Міський конкурс театрального мистецтва

14.03.18 ми взяли участь у міському конкурсі театрального мистецтва. Цього року ми вражали членів журі авторською постановкою «Аїд та Персефона», автором тексту якої стала наша учениця 10-М класу Шевченко Дарина. У цій постановці взяли участь учні 6, 8-11 класів. Ми дуже старалися, і наші зусилля не пройшли дарма, адже ми зайняли ІІ місце у конкурсі! Вітаємо наших учасників! Ви, як завжди, були на висоті!

День дитячого читання

Крокує Україною тиждень дитячого читання. Дитячі серця сповнені чарівного очікування книжкових див.  Діти  чекають зустрічі з книгою,з бібліотекою. Особливо цікаво коли ця зустріч проходить у формі театральних лялькових вистав. Саме таку  зустріч з казкою у шкільній бібліотеці для першокласників  гімназії організували активісти бібліотеки, учні 6-м класу Статива О., Семізарова М., Фатихова В., Далуда А., Тверітіна К.

Віршований сценарій, костюми для ляльок, декорації до вистави «Казкові пригоди книжкових героїв» створювали разом з бібліотекарем Павленко А.В. Лялькові герої не забули розповісти маленьким читачам про важливість читання та нагадали правила поводження з книгою та підручником. Театралізоване дійство робить захід яскравим, допомагає створити атмосферу свята та спонукає дітей звернутися до читання,зацікавитися книгою.

Фестиваль дитячої самодіяльності

27-28.02.2018 року у Полтаві відбувся Фестиваль дитячої самодіяльності. Усі школи міста представили свої найкращі вокальні, інструментальні та хореографічні колективи. Це була справжня феєрія творчості та краси!
Приємно зазначити, що виступи наших гімназистів вразили членів журі. Тож у кожному жанрі наші колективи вибороли призові місця!
І місце отримав своєрідний творчий «дует» двох колективів – «Альтана» та «Сузір’я». Яскрава вокально-хореографічна джазова композиція «Feeling Good» заслужено отримала перемогу та вразила всіх присутніх.

Перемогу нашій гімназії принесла також вокальна група колективу «Альтана». Юні артисти майстерно презентували композицію «Мільйонер», за що вибороли ІІ місце серед вокальних колективів міста.
Родзинкою інструментального жанру цього року став ще один переможний колектив – інструментальний ансамбль «Альтана». Цього року музиканти виконували авторську композицію «Спалах забутих емоцій», яка була створена учителями нашої гімназії. За цей виступ ми також зайняли ІІ місце.
Від вокалістів не відставали і танцюристи. У номінації «Хореографія» три третіх місця здобули чудові колективи «Стар Денс», «Сузір’я» та наймолодші конкурсанти – ансамбль «Вінкс». Всі вони були яскравими та достойними отриманих призових місць!
Ось такі вони, наші учні – талановиті, креативні, яскраві!

Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області»

22.02.2018 завершився конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 15.01.2018 №14 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти».

До управління освіти було подано 2 заяви щодо участі в конкурсі – від Дяченко Світлани Володимирівни та Офіленко Наталії Олександрівни.

За результатами письмового іспиту кандидатів на перевірку знань чинного законодавства України, презентації перспективних планів розвитку закладів освіти конкурсна комісія на засіданні, яке відбулося 22.02.2018, визначила переможцем конкурсу Дяченко Світлану Володимирівну.

Дяченко Світлана Володимирівна, 1964 р.н., має вищу педагогічну освіту, загальний та педагогічний стаж роботи понад 31 рік. З 2013 року працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області».

Змагання з чарліденгу

03 лютого 2018р. на базі нашої гімназії пройшов відкритий чемпіонат м.Полтави з черлідингу серед школярів, у якому взяли участь черлідери з міста та області. Черлідинг поєднує елементи акробатики, танцю і навіть аеробіки. Турнір зібрав найкращих учасників, які змагались в різних номінаціях.

Спершу відбулися сольні виступи, де виступаючі склали загальне враження про турнір. Також черлідери мірялися силами у дуетах, квартетах і группових виступах. Всі виступаючі показали високий рівень майстерності, працювали синхронно і гармонійно. Також для глядачів та учасників були проведені показові виступи команд черлідингу, та проведено тематичний майстер-клас.

Дякуємо всім учасникам за чудові виступи а також вітаємо переможців чемпіонату, та бажаємо досягти найвищих вершин!

Перелік питань на перевірку знань чинного законодавства України

 

Конституція України

 1. Основні риси Української держави за Конституцією України (ст. 1, 2).
 2. Визнання найвищої соціальної цінності України (ст. 3).
 3. Форма правління в Україні (ст. 5).
 4. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (ст. 10).
 5. Суспільне життя в Україні (ст.15).
 6. Найважливіші функції держави ( ст. 17).
 7. Правовий порядок в Україні (ст.19)
 8. Державні символи України (ст. 20).
 9. Права і свободи громадян України (ст.24)
 10. Права, свободи та обов’язки іноземців та осіб без громадянства (ст. 26)
 11. Конституційне право на працю (ст. 43).
 12. Конституційне право на освіту (ст. 53).
 13. Конституційне право на соціальний захист (ст. 46).
 14. Обов’язки громадянина України (ст.ст. 65-68).
 15. Державний бюджет України (ст. 96).
 16. Порядок обрання Президента України (ст. 103).
 17. Склад Кабінету Міністрів України (ст. 114).
 18. Органи місцевого самоврядування в Україні (ст. 140).
 19. Статус Конституційного Суду України (ст.147).
 20. Повноваження Конституційного Суду України (ст.150).

» Читати далі

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади

керівника закладу загальної середньої освіти

комунальної власності територіальної громади м. Полтава

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

Місцезнаходження закладу освіти: вул. В’ячеслава Чорновола, 3, м. Полтава

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надається управлінням освіти.

Кваліфікаційні вимоги

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

» Читати далі

Королівство Математики

12 грудня учитель математики Усенко І.Л. провела для учнів 5-М класу, батьків та вчителів в Королівство Математики. Всі ми знаємо, що у світі казок не існує обмежень, тож у Королівство до дітей завітала Мері Попінс, яка перенесла присутніх у незвичайні міста – Додавання, Віднімання, Множення та Ділення. Там на гостей чекали цікаві математичні завдання, тематичні пісні та загадки. Казка про Королівство Математики поєдналася з уроками історії, мистецтва, англійської мови та літератури. Даний захід ще раз довів дітям, що математика – це не тільки корисний, а й дуже цікавий предмет! Адже, як казав М.Ломоносов, “математику вже тільки тому потрібно вивчати, що вона розум до порядку приводить”.

День святого Миколая

19 грудня для дітей особливе свято, адже кожен вранці знаходить під подушкою подаруночок від Святого Миколая. А до учнів 2-В класу Миколай приходив не лише вночі, а й під час навчання. Він прийшов, щоб привітати малечу зі святом, а також навчити їх доброти та мудрості. Миколай поспілкувався з дітками та подарував їм подаруночки у вигляді шоколадного песика, адже наступаючий рік буде саме роком собаки. Діти також отримали по шматку смачного короваю, та закінчили навчальний день з чудовим настроєм!

Свято Миколая це той час, коли необхідно вірити у дива. Саме в цей день 19 грудня у стінах нашого закладу було проведено традиційний ярмарок новорічних поробок. Були представлені різноманітні вироби, солодощі, поробки власними руками, різноманіття ялинкових та новорічних прикрас. Разом ми зібрали майже 5000грн. Цього року ми планували на зібрані кошти частково оновити сцену та оформлення нашої старенької актової зали… Та всі ми пам’ятаємо, як у вересні допомагали збирати кошти на лікування 8-річного Артемчика, і йому вже час збиратися на повторну процедуру, тож спільним рішенням ми передаємо зібрану суму мамі Артема на продовження лікування. Сподіваємось, що під Новий рік найзаповітніше бажання цієї родини здійсниться, і хлопчик знову буде здоровим. Вірте в дива, і вони обов’язково здійснюватимуться.

Інформація щодо оформлення паспортів громадянина України

 1. Громадяни України отримують паспорт у вигляді ID – картки з 14 років, а паспорт громадянина України для виїзду за кордон –  з дня народження.

Оформлення першого паспорта ID – картки – обов’язок кожного громадянина України,  якому виповнилося 14 років і це визначено Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Перший паспорт видається безкоштовно на 4 роки, після досягнення 18-річного необхідно отримати паспорт зі строком дії 10 років.

  Обмежений строк дії документа у віці 14-18 років відповідає світовій практиці та обумовлений суттєвими фізіологічними змінами у даний період..

ID-картки видаються як перший паспорт, а також у разі зміни прізвища, втрати, псування паспорта,  у разі досягення  25- або 45-річного віку.

» Читати далі

Моя професія найкраща

Чи знаєте ви, що у світі налічується понад 40 тисяч професій? 11 жовтня учні 8-9 класів мали змогу про це дізнатися, адже вони взяли участь у конкурсі «Моя професія найкраща». Учасники агітували присутніх віддати свій голос за професії, які представляли.

Адже було визначено, що команда-переможець буде представляти свою професію на міському конкурсі. Так у нас змагалися між собою команди, що представляли професії вчителя, хореографа, провідника залізничного транспорту та фітнес-тренера.
Цього року команди показали надзвичайно високий рівень майстерності, тож журі не залишалося нічого іншого, як розділити перше місце між двома командами – 8-М класу (хореографи) та 9-М (фітнес-тренери). Одна з цих команд представить свою професію на міському конкурсі.


Зробити правильний вибір – значить знайти своє місце в житті. Сподіваємось, що наш конкурс допоможе дітям краще ознайомитися зі світом професій, та зробити правильний вибір, коли прийде час.

Ми віримо в гарне майбутнє

12 жовтня наші учні захищали честь рідної гімназії на міському конкурсі проектів «Ми віримо в гарне майбутнє». Цього року ми представили на розсуд міського журі проект озеленення пришкільної території Полтавської гімназії №6 «Квітка в дитячих руках».

Над цим проектом ми працювали ще з минулого року, і не збираємось зупинятися на досягнутому. Всі ми пам’ятаємо старанну роботу над новими клумбами. Багато учнів та вчителів власноруч працювали над приведенням їх до ладу.

І сьогодні ви можете побачити прекрасні квіти, які милують око кожному, хто приходить до нашої гімназії.

Результат реалізації нашого проекту – формування екологічного мислення, свідомості, виховання почуття прекрасного, а також усвідомлення необхідності екологічного вибору, орієнтованого на загальнолюдські цінності та дбайливе ставлення до природи.
«Добробут світу – наша лиш турбота. Ми віримо у гарне майбуття!»

Вічна пам’ять!

Колектив гімназії №6 глибоко сумує з приводу раптової смерті директора

Мирошниченко Людмили Олексіївни.

Людмила Олексіївна – заслужений працівник освіти України. 21 рік очолювала навчальний заклад. За цей період школа отримала статус гімназії, рейтинг якої тримається на високому рівні.

Людмила Олексіївна навколо себе сгрупувала педагогів-однодумців, новаторів.

Толерантна, поміркована, авторитетна, справедлива, турботлива, небайдужа – така вона залишиться в серцях учителів, учнів, батьків, випускників.

Виносимо глибоке співчуття рідним та близьким.

1 2 3 4