Новорічні привітання

Так швидко підкралися новорічні свята! І у нашому ліцеї стартував марафон новорічних привітань та ранків. Першими свої вітання отримали учні початкової школи, до яких прямо посеред навчального процесу неочікувано завітав найсправжнісінький Дід Мороз зі своєю внучкою Снігуронькою, помічником ельфом Мудриком та Сніжинками.
А пізніше учні 5-6 класів переглянули феєричну  новорічну казку “Порятунок Різдвяної Зірки” у виконанні своїх однокласників. Казкові пірати, Попелюшка, Білосніжка, Гаррі Поттер з Герміоною та інші герої активно веселили глядачів. Добро завжди перемагає зло, і в підсумку казка закінчилася перемогою добра, Нового року, та приходом Діда Мороза на свято. Звичайно ж, Дід не приходить з порожнім мішком! Він точно знає, що найчемніші та найслух’яніші дітки навчаються саме у нас, і вони точно отримають свій подарунок у новорічну ніч!