Останній дзвоник – 2020

Останній дзвоник – це свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Ще одна сторінка шкільного життя була прочитана вихованцями та вчителями Полтавської гімназії №6.

Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх Вас зі святом Останнього дзвоника!!!
Випускникам бажаємо успіхів у складанні ЗНО, світлої життєвої дороги, чистого неба, миру, будьте чесними і добрими людьми, вірте в себе! Щастя вам і удачі!!!

Учням і вчителям гарного літнього відпочинку, оздоровлення. Чекаємо вас з новими силами восени у рідних стінах гімназії.

Батькам висловлюємо глибоку вдячність за виховання дітей, за чуйність, співпрацю, взаєморозуміння. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів у вихованні вашої дитини.
Тож вітаємо всіх Вас зі святом Останнього дзвоника, з закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!!!