Наші досягнення

Кожна дитина–талановита! Під таким творчим гаслом спрямована робота педагогічного колективу. Адже зростити у кожній дитині закладені природою зернини обдарованості, не згаяти час і, головне, не обділити увагою кожну без винятку дитину, надати можливість проявити себе в різних сферах діяльності,- завдання сьогодення.

Одним із основних напрямків роботи гімназії – робота з обдарованими дітьми. В олімпіадах, науково-пошуковій роботі, творчих конкурсах задіяні понад 500 учнів.

Важливою умовою формування гармонійно розвинутої особистості є організація різних видів і форм естетичної та творчої діяльності учнів.

Виявляти творчі здібності, таланти дітей, неповторність та оригінальність, безкінечну фантазію, розвивати естетичні смаки – ось основне завдання традиційних конкурсів декламаторського, вокального, музичного мистецтва.

Результат роботи творчих колективів гімназії:

• 1 місце міський конкурс проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»;
  • 1 місце обласний конкурс проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»;
  • 1 місце міський конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція  «Залізні янголи» ;
  • 2 місце обласний конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція  «Залізні янголи» ;
  • 3 місце у міському конкурсі вокально-хореографічних композицій (керівник Мороз Є. О. та Бородавка Т.Ю.)
  • 1 місце у міському турнірі з футболу « Шкіряний м’яч» ( Керівник Новік  Т.Г.).