Наші досягнення

Кожна дитина–талановита! Під таким творчим гаслом спрямована робота педагогічного колективу. Адже зростити в кожній дитині закладені природою зернини обдарованості, не згаяти час і, головне, не обділити увагою кожну без винятку дитину, надати можливість проявити себе в різних сферах діяльності,- завдання сьогодення.

Одним із основних напрямків роботи гімназії – робота з обдарованими дітьми. В олімпіадах, науково-пошуковій роботі, творчих конкурсах задіяні понад 500 учнів.

Важливою умовою формування гармонійно розвинутої особистості є організація різних видів і форм естетичної та творчої діяльності учнів.

Виявляти творчі здібності, таланти дітей, неповторність та оригінальність, безкінечну фантазію, розвивати естетичні смаки – ось основне завдання традиційних конкурсів декламаторського, вокального, музичного мистецтва.

Результат роботи творчих колективів гімназії  у міському фестивалі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень» :

• 1 місце у міському конкурсі вокально-хореографічних композицій (керівник Мороз Є. О. та Бородавка Т.Ю.)
  • 2 місце у міському  конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень»   вокального   ансамблю «Альтана» ( керівник Мороз Є. О.)
  • 2 місце у міському конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень»-  інструментальний жанр (керівник Мороз Є. О.)
  • 3 місце у міському конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень» хореографічного гуртка «Сузір’я» (керівник Бородавка Т.Ю
  • 3 місце у міському конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень» ансамблю бального танцю «Фаворит» під керівництвом Сліпченка Р.О.

У міському конкурсі  національно-патріотичних заходів театральна композиція  «Я хочу жити» зайняла  1 місце .

У міському конкурсі  «Творче тріо», в якому взяли участь учителі та учні,  пісня «Ми молодь України» зайняла  1 місце.

У жовтні наші учні захищали честь рідної гімназії на міському конкурсі проектів «Ми віримо в гарне майбутнє», де наш  проект озеленення пришкільної території  «Квітка в дитячих руках» зайняв 3 місце.

У  міському  конкурсі «Світ професій» наша команда зайняла  3 місце (керівники Мороз О.В і Мороз Є. О.)

1 місце у Всеукраїнському чемпіонаті  з черлідингу гурток «Winx» (Керівник Синиця Т.І.)