Олімпіади

ВІТАЄМО

призерів Всеукраїнських олімпіад!

 

 Світлична Ольга 10-М клас – ІІІ місце з української мови та літератури ( учитель Холостова В.В. ).

 

Тур Максим 9-М клас – ІІ місце з інформатики  (учитель Мороз О.В.).

 


Вітаємо

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

 Світлична Ольга – 2 місце – українська мова та література (учитель Холостова В.В.)

Тур Максим – 2 місце – математика (учитель Шамшева Н.А.)

Плис Олександр – 2 місце – німецька мова (учитель Канівець Н.В.)

Тур Максим – 1 місце – інформатика (учитель Мороз О.В.)

Коваленко Степан – 3 місце – інформаційні технології (учитель Мороз О.В.)

Тирнaвська Єлизавета –3 місце – інформаційні технології (учитель Мороз О.В.)

 

Вітаємо призерів та переможців II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

з математики:

Тур Максим – 1 місце (учитель Шамшева Н.А.)

Кавіцький Матвій – 1 місце (учитель Усенко І.Л.)

Шостя Марія – 2 місце (учитель Нерук Н.Г.)

Каленський Олександр – 2 місце (учитель Шамшева Н.А.)

Кузнєцов Єгор  – 2 місце (учитель Шамшева Н.А.)

Попович Владислав – 3 місце (учитель Усенко І.Л.)

Лимар Андрій – 3 місце (учитель Усенко І.Л.)

 

з української мови:

 

Світлична Ольга – 1 місце (учитель Холостова В.В.)

Шевченко Дарина – 1 місце (учитель Гайдук І.В.)

Боженко Анастасія – 2 місце (учитель Гришко В.Т.)

Борута Назар – 2 місце (учитель Гайдук І.В.)

Тирнавська Єлизавета – 3 місце (учитель Блощинська В.О.)

 

з історії:

 

Марков Іван – 2 місце (учитель Гайдук С.М.)

Світлична Ольга – 2 місце (учитель Кочеткова І.А.)

Гудзенко Роман – 3 місце (учитель Олефіренко А.О.)

 

з правознавства:

 

Світлична Ольга – 2 місце ( учитель Кочеткова І.А.)

Шикаренко Марина – 2 місце (учитель Кочеткова І.А.)

 

з трудового навчання – технічна праця:

 

Попович Владислав – 1 місце (учитель Бугаєць Г.Д.)

М’який Олександр – 3 місце (учитель Бугаєць Г.Д.)

 

з біології:

 

Мельникова Анастасія – 2 місце (учитель Звягольська І.В.)

Копитько Назар – 3 місце (учитель Звягольська І.В.)

 

з інформаційних технологій:

 

Коваленко Степан – 1 місце (учитель Тітенко Ю.В.)

Ємець Олександра – 2 місце (учитель Мороз О.В.)

Тирнавська Єлизавета – 2 місце (учитель Мороз О.В.)

Вірченко Соф’я – 3 місце (учитель Тітенко Ю.В.)

 

з англійської мови:

 

Борута Назар – 2 місце (учитель Гнатенко Я.В.)

Кулик Вікторія – 2 місце (учитель Глущенко Ю.С.)

Світлична Ольга – 2 місце (учитель Лебедь А.Ю.)

Детюк Владислава – 3 місце (учитель Глущенко Ю.С.)

Сергієнко Юлія – 3 місце (учитель Смалій І.В.)

 

з фізики:

 

Кузнєцов Єгор – 2 місце (учитель Климова О.Ю.)

Пащенко Володимир – 3 місце (учитель Климова О.Ю.)

Каленський Олександр – 3 місце (учитель Климова О.Ю.)

 

з астрономії:

 

Плис Олександр – 3 місце (учитель Бражнікова О.С.)

 

з економіки:

 

Коваленко Степан – 1 місце (учитель Бражнікова О.С.)

Дудченко Данило – 3 місце (учитель Бражнікова О.С.)

 

з німецької мови:

 

Іващенко Валерія – 1 місце (учитель Канівець Н.В.)

Плис Олександр – 2 місце (учитель Канівець Н.В.)

Дубова Софія – 3 місце (учитель Канівець Н.В.)

 

з інформатики:

 

Тур Максим – 1 місце (учитель Мороз О.В.)

 

з хімії:

 

Вербовий Роман – 2 місце (учитель Левченко Л.В.)

Кузнєцов Єгор – 2 місце (учитель Левченко Л.В.)

Статіва Олександра – 3 місце (учитель Левченко Л.В.)

 

з географії:

Коцюбинська Олександра – 3 місце (учитель Кібальник Л.Г.)

Курнаков Антон – 3 місце (учитель Кібальник Л.Г.)

 

 

Усього: 46 місць

І м – 9

II м – 19

III м – 18