Під тихий шепіт завірюхи вітри розказують казки…

День 28 грудня малеча чекала дуже довго. Адже саме цього дня до малят мав прийти казковий Дід Мороз, та привітати їх з наступаючим Новим Роком. І от сталося неймовірне – перед дитячими очима розгорнулося справжнє дійство, зла Баба Яга зі своїми друзями Кощієм та Кікіморою вирішили зірвати свято так, щоб Новий рік ніколи не наступав! Тож довелося Сніговичку та Снігуроньці прикласти зусиль, аби розчаклувати Діда Мороза. Учні початкової школи завзято допомагали казковим героям, помандрувавши разом з ними в країну зачарованих казок.
Звичайно ж, усе закінчилося добре, адже добро завжди перемагає!
А пересвідчитися в цьому допомогли наші актори, герої казки, учні 2в, 5а, 5м, 8м, 9м, 10м, 10а, 11м, які добре попрацювали в цей день! Тож ми дуже вдячні ВСІМ, хто прийняв участь у чарівній новорічній виставі. ВИ МОЛОДЦІ!!! Від імені всієї школи ДЯКУЄМО ВАМ ЗА НЕЙМОВІРНІ ЕМОЦІЇ!!