Під захистом закону.

У рамках правовиховної роботи у нашій гімназії були проведені співбесіди, щодо підвищення юридичної грамотності учнів. Представник поліції детально розповів дітям, що не слід робити, аби залишатися законослухняними громадянами. Під час виховної бесіди були розглянуті теми найпоширеніших адміністративних порушеннь з боку неповнолітніх, а саме: паління, вживання алкоголю та наркотиків, дрібне хуліганство. Також були розглянуті злочинні махінації, жертвами яких вони можуть стати і як цього уникнути.

20160908_133120

Учні дуже серйозно підійшли до теми виховної розмови, задавали багато запитаннь, і, я думаю, зробили правильні висновки. Адже, якщо ми хочемо жити у мирній спокійній країні, то маємо працювати насамперед над вихованням майбутнього покоління громадян.