Плескаємо наукову освіту гімназії!

27, 28 листопада 2018 року проходила ІХ Обласна конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», організована Полтавським центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Наші гімназисти взяли в ній участь, виступивши з цікавими доповідями.

Гімназист 11-А класу Курилов Андрій досліджував грошовий обіг в Україні та на Полтавщині у 1919-20 р.р., що є цікавим матеріалом для розуміння економічного стану України на початку ХХ століття. Його доповідь: «Грошовий обіг з грудня 1919 р. по грудень 1920 р.»

Не менш цікавою та змістовною була доповідь гімназиста 6-І класу Погребняка Дмитра на тему «Господарська основа харчування та повсякденна їжа українців ХІХ-ХХ ст.»

Юні науковці глибоко та досконало вивчають історію рідного краю, звичаї та обряди, культуру земляків.