Кадровий склад закладу

Кадровий склад

педагогічних працівників КЗ «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області»

№ п/п Прізвище, ім’я,

по батькові

Кваліфікаційна категорія, звання Посада, предмет який викладає Освіта
1 Гайдук

Ірина Володимирівна

Вища,  «вчитель – методист» Учитель української мови та літератури Повна вища
2 Гришко

Віктор Трохимович

Вища,  «старший учитель» Учитель української мови та літератури,  трудового навчання Повна вища
3 Холостова

Валентина Володимирівна

Вища,  «вчитель – методист» Учитель української мови та літератури Повна вища
4 Залата

Галина Миколаївна

Вища, «вчитель – методист» Учитель російської мови, зарубіжної літератури Повна вища
5 Гришко

Наталія Іванівна

Вища, «старший учитель» Учитель математики Повна вища
6 Нерук

Наталія Григорівна

Вища, «вчитель – методист» Учитель математики Повна вища
7 Усенко

Інна Леонідівна

Вища, «вчитель – методист» Учитель математики Повна вища
8 Климова

Олена Юріївна

Вища Учитель фізики, астрономії Повна вища
9 Юрович

Станіслав Олегович

Бакалавр Учитель біології Повна вища
10 Кочеткова

Ірина Анатоліївна

Вища, «старший вчитель» Учитель історії,

правознавства, основ здоров’я

Повна вища
11 Васюхно

Валентина Володимирівна

Вища, «учитель –методист» Учитель музики, художньої культури, мистецтва Повна вища
12 Бугаєць

Григорій Данилович

Вища, «вчитель-методист» Учитель трудового навчання, креслення Повна вища
13 Маяр

Людмила Петрівна

Вища, «старший учитель» Учитель початкових класів

 

Повна вища
14 Книш

Олена Іванівна

Вища, «старший учитель» Учитель початкових класів Повна вища
15 Бугаєць

Тетяна Миколаївна

Вища, «учитель-методист» Заступник директора,

Учитель початкових класів

Повна вища
16 Гусєва

Надія Володимирівна

Вища Учитель початкових класів Повна вища
17 Ніконова

Лариса Миколаївна

Вища, «старший учитель» Учитель початкових класів Повна вища
18 Бородавка

Тетяна Юріївна

Керівник гуртка – методист Заступник директора,

Керівник гуртка

Повна вища
19 Громова

Тетяна Миколаївна

Вища Учитель початкових класів Повна вища
20 Крижановська

Світлана Веніамінівна

Вища Учитель початкових класів Повна вища
21 Блощинська

Вікторія Олексіївна

Вища,  «вчитель – методист» Учитель української мови та літератури, Повна вища
22 Шамшева

Наталія Андріївна

Вища Учитель інформатики, математики Повна вища
23 Жмуренко

Лілія Григорівна

Перша

 

Соціальний педагог

Учитель зарубіжної літератури

Повна вища
24 Ліненко

Наталія Іванівна

Перша Учитель початкових класів Повна вища
25 Феденко

Вікторія Андріївна

Вища Учитель початкових класів Повна вища
26 Саєнко

Роман Олегович

Друга Учитель фізики, математики, основ здоров’я Повна вища
27 Кібальник Людмила

Григорівна

Вища, «старший учитель» Учитель географії, природознавства, екології Повна вища
28 Боровик

Наталія Олексіївна

Вища, «старший учитель» Учитель початкових класів Повна вища
29 Саєнко

Наталія Іванівна

Вища, «вчитель-методист» Заступник директора,

Учитель фізики, математики

Повна вища
30 Тітенко

Юрій Васильович

Вища Учитель інформатики Повна вища
31 Лазоренко

Людмила Петрівна

Перша Учитель початкових класів Повна вища
32 Максименко

Тетяна Сергіївна

Спеціаліст Учитель фізичної культури Повна вища
33 Біденко- Світецька

Єлизавета Андріївна

Спеціаліст Учитель інформатики Повна вища
34 Канівець

Надія Василівна

Вища, «вчитель – методист» Учитель німецької мови Повна вища
35 Бражнікова

Олена Станіславівна

Перша Учитель математики, економіки Повна вища
36 Подворчан

Віктор Тимофійович

Спеціаліст Учитель «Захисту Вітчизни» Середнє спеціальне
37 Смалій Ірина Віталіївна Спеціаліст Учитель англійської мови Повна вища
38 Глущенко

Юлія Салимівна

Перша, «Старший учитель» Учитель англійської мови Повна вища
39 Яколенко Валентина Михайлівна Вища Учитель початкових класів Повна вища
40 Новік

Тетяна Григорівна

 

Спеціаліст

Учитель фізичної культури Повна вища
41 Тарарака

Катерина Іванівна

Перша Учитель початкових класів, Повна вища
42 Біліцька

Ольга Володимирівна

Перша Учитель англійської мови Повна вища
43 Лебедь

Алла Юріївна

Друга Учитель англійської мови Повна вища
44 Мордік

Ганна Матвіївна

Вища,  «старший учитель» Учитель української мови та літератури Повна вища
45 Гайдук

 Сергій Михайлович

Друга Учитель історії, географії Повна вища
46 Селюк

Микола Володимирович

Друга Учитель фізичної культури Повна вища
47 Мороз

Олександр Віталійович

Друга

 

Учитель інформатики,

Педагог організатор – 0,5ст.

Повна вища
48 Левченко

Людмила Валеріївна

Друга Учитель хімії

 

Повна вища
49 Кривенко Ольга Іванівна Спеціаліст Учитель хімії,  біології Повна вища
50 Минаєва Галина Володимирівна Спеціаліст Практичний психолог, учитель англійської мови Повна вища
51 Мороз

Євгенія Олександрівна

Друга

 

Учитель музичного мистецтва,

Педагог організатор – 0,5 ст.,

Керівник гуртка

Повна вища
52 Нагорна

Оксана  Сергіївна

Друга Учитель англійської мови Повна вища
53 Гайдук

Аліна Едуардівна

Спеціаліст Учитель інформатики Повна вища
54 Трибрат Оксана Євгеніївна

(сумісник)

Вища, «учитель-методист» Учитель української мови та літератури Повна вища
55 Латишко Ірина Іванівна Спеціаліст Учитель трудового навчання, технологій Повна вища
56 Звягольська Ірина Володимирівна Спеціаліст Учитель біології, основ здоров’я Повна вища
57 Олефіренко Артем Олексійович Спеціаліст Учитель історії та правознавства, керівник гуртка Повна вища
58 Шило

Наталія Миколаївна

Спеціаліст Вихователь ГПД Повна вища
59 Пороло

Аліна Юріївна

Спеціаліст Учитель зарубіжної літератури, англійської мови Повна вища
60 Безріда Людмила Іванівна Вища, “старший учитель” Учитель англійської мови Повна вища
61 Фесенко Марина Олегівна Спеціаліст Учитель фізичної культури

 

Повна вища
62 Красильников

Ігор Олександрович

Вища Практичний психолог Повна вища
63 Мельникова Жанна Леонідівна Спеціаліст Учитель англійської та німецької мови Повна

вища

64 Гнатенко Яна Василівна Спеціаліст Учитель англійської мови Повна вища
65 Гаєва Лариса Анатоліївна Спеціаліст Учитель початкових класів Повна вища
66 Зибінська Каріна Валеріївна Бакалавр Вихователь ГПД Повна вища
67 Сліпченко Руслан Олександрович Спеціаліст Учитель хореографії Повна вища
68 Тітенко Олександра Миколаївна Спеціаліст Учитель інформатики Повна вища
69 Триполець Катерина Олександрівна Бакалавр Вихователь ГПД Повна вища
70 Губарь Іван Васильович (сумісник) Спеціаліст Учитель історії Повна вища
71 Кочеткова Вікторія Вікторівна Спеціаліст Вихователь ГПД Повна вища