Річний звіт про діяльність закладу

Звіт директора

Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області»

про підсумки освітнього процесу за 2018-2019 н.р.

(14.05.2019 р.)

Дяченко Світлани Володимирівни

Шановні батьки, учителі ! Вітаю Вас у нашій гімназії.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими

О. Уайльд

Освітній простір Полтавської гімназії №6 – це багатогранна складова простору Полтавщини, вона об’єднує: 33 класних колективи, 1 020 вихованців та 74 педагоги.

Протягом 2018-2019 н.р. адміністрацією гімназії, педагогами забезпечено якісне оновлення освітнього процесу, спрямоване на реалізацію Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», навчання дітей НУШ, формування в учнів компетентностей на основі використання інноваційних технологій навчання і виховання.

У гімназії традиційно вивчаються профільні предмети: математика, англійська та німецька мова, історія. Учні мають високий рівень навченості з цих предметів, конкурентноспроможні знання на рівні міста та області.

У 2018-2019 навчальному році учні гімназії взяли активну участь у II (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Усього 46 призових місць:

I місце – 9

II місце – 19

III місце – 18

На III (обласному) етапі призових місць – 6

Всеукраїнська олімпіада (IV етап) з української мови та літератури – Світлична Ольга  10 – М клас – III місце.

У I (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН наші гімназисти зайняли 11 місць:

I місце – 15

II місце – 5

III місце – 4

На II (обласному) етапі – 13 місць:

I місце – 3

II місце – 4

III місце – 6

Ми посіли III місце на олімпіадах та II місце в МАН у Полтаві.

У гімназії працює школа олімпійського резерву, де вчителі безкоштовно працюють з учнями, залучаються викладачі вищої школи.

У гімназії працює 7 бюджетних гуртків: баскетбол, вокально-інструментальний «Альтана», хореографічний «Сузір’я», декоративно – прикладний, ансамбль бального танцю, школа безпеки, студія образотворчого мистецтва «Палітра» та 2 платних: з черлідингу «Winx», кіокушин карате.

Важливою умовою формування гармонійно розвинутої особистості є організація різних видів і форм естетичної та творчої діяльності учнів. Виявляти творчі здібності, таланти дітей, неповторність та оригінальність, безкінечну фантазію, розвивати естетичні смаки – ось основне завдання традиційних конкурсів декламаторського, вокального, музичного мистецтва.

Результат роботи творчих колективів гімназії:

• I місце міський конкурс проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»;
  • I місце обласний конкурс проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»;
  • I місце міський конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція «Залізні янголи»;
  • II місце обласний конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція «Залізні янголи»;
  • III місце у міському конкурсі вокально-хореографічних композицій (керівник Мороз Є.О., та Бородавка Т.Ю.)
  • II місце у міському конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень» вокального ансамблю «Альтана» (керівник Рубан О.В.)
  • III місце у міському конкурсі художньої самодіяльності «Світ дитячих захоплень» ансамблю бального танцю «Фаворит» під керівництвом Сліпченка Р.О.
  • III місце у міському конкурсі театрального мистецтва (керівник Рубан О.В., Сліпченко Р.О.)
  • III місце у міському конкурсі екологічних театрів (керівник Бородавка Т.Ю.)
  • II місце у Всеукраїнському чемпіонаті з черлідингу гурток «Winx» (керівник Синиця Т.С.)
  • I місце у міському турнірі з футболу «Шкіряний м’яч» (керівник Новік Т.Г.)
  • III місце у міському конкурсі «Мамо, тато, я – спортивна сім’я» (сім’я Волошко 4-Б клас).

Традиційними у гімназії стали місячники правових знань, заходи з пропаганди здорового способу життя (міські змагання з тенісу, конкурс «Мамо, тато, я – спортивна сім’я»), зустрічі учнів зі шкільними психологами, новорічні ранки, концерти, різдвяні зустрічі.

Велику увагу адміністрація та вчителі приділяють роботі по збереженню життя і здоров’я дітей

У гімназії проводяться заходи щодо збереження, підтримання матеріально-технічної бази закладу.

У цьому навчальному році технічна база навчальних кабінетів поповнилася за бюджетні кошти:

• проектори – 4
  • мультимедійні комплекси – 4
  • дошки коркові – 4
  • дошки магнітно- крейдові – 8
  • ламінатор – 1
  • ноутбуки – 5 та інші господарчі та побутові товари.

За програмою Полтавської ради «Фонд розвитку території Полтавської області» – благодійна депутатська допомога:

• мультимедійний комплекс – 1
  • багатофункціональний пристрій – 1
  • відеокамера – 1
  • газонокосарка – 1

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи працювали над дизайном території гімназії: була проведена акція, на клумбах висаджені кущі ялівцю, лаванда, піони, хоста, дизайнерська кора. Для зручності батьків установили лавочки на подвр’ї гімназії. Шкільний спортивний майданчик засіяли газонною травою.

Ми створюємо комфортні умови для навчання наших учнів.

Зібратися разом – це початок,

триматися разом – це прогрес,