Річний звіт про діяльність закладу

Звіт директора

Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області»

Про підсумки освітнього  процесу за 2017-2018 н.р.

Дяченко Світлани Володимирівни

Шановні батьки, учителі!

Рада Вас бачити у нашій гімназії.

2017-2018 н. р. був непростий, але педагогічний колектив гімназії наполегливо працював над втіленням у життя Законів Україна «Про освіту», «Про загальну середню освіту», підготовки дітей до нової української школи, формування в учнів компетентностей на основі використання інноваційних  технологій навчання і виховання.

Організація освітнього процесу відбулася відповідно до тижневого навантаження Державних навчальних програм, за розкладом, затвердженим директором гімназії та погодженим санітарною  службою.

У гімназії традиційно вивчаються профільні предмети: математика, англійська та німецька мова, історія. Учні мають високий рівень навченості з цих предметів, конкурентноспроможні знання на рівні міста та області.

У 2017-2018 навчальному році учні гімназії взяли активну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Усього 34 призових місця.

І м – 13

ІІ м – 15

ІІІ м – 16

На ІІІ (обласному) етапі призових місць – 10.

У І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН наші гімназисти зайняли 11 місць:

І м –8

ІІ м – 2

ІІІ м – 1

На ІІ (обласному) етапі – 7 місць:

І м – 3

ІІ м – 3

ІІІ м – 2

У гімназії працює школа олімпійського резерву, де вчителі безкоштовно працюють з учнями, залучаються до роботи викладачі вищої школи.

Цей навчальний рік став переможним у роботі шкільних творчих колективів. Наша гімназія посіла І місце в художній самодіяльності творчих колективів ЗЗСО м.Полтави.

Фестиваль художньої самодіяльності:

«Світ дитячих захоплень»

І місце – у міському конкурсі вокально-хореографічних композицій

ІІ місце – вокальний ансамбль «Альтана»

ІІ місце – інструментальний жанр

ІІІ місце – хореографічний гурток «Сузір’я»

ІІІ місце – ансамбль бального танцю «Фаворит»

І місце – театральна композиція «Я хочу жити»

І місце – «Творче тріо»

ІІІ місце – проект «Ми віримо в гарне майбутнє»

ІІІ місце – конкурс «Світ моїх професій»

І місце – Всеукраїнський чемпіонат з черлідингу.

Традиційними стали в гімназії місячники правових знань, заходи з пропаганди здорового способу життя, зустрічі учнів зі шкільними психологами, новорічні ранки, концерти, різдвяні зустрічі.

Велику увагу адміністрація та вчителі приділяють роботі по збереженню життя і здоров’я дітей.

У гімназії проводяться заходи щодо збереження, підтримання матеріально – технічної бази гімназії, поточні ремонти.

Витрати представлені у звітах загальношкільного батьківського комітету.

ЗВІТ

загальношкільного батьківського комітету КЗ «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області»

про використання батьківських коштів з 01.09.2017 по  12.03.2018 р.

Назва, вид роботи Сума, грн.
1.Перереєстрація навчального закладу на нового керівника та підписанта, реєстрація Статуту гімназії (нова редакція) 1 505,00
2. Пожежна безпека :

(придбання вогнегасників (по припису пожежної інспекції), пожежних шаф, куточки для закріплення шаф)

7 026,00
3. Заправка картриджів 330,00
4. Електротовари:

(заміна рубильників у щитовій, заміна ламп (коридори, майстерня для дівчаток, кабінет інформатики)

4 893,00
5.Розчин для дезінфекції «Хлорель» 290,70
6. Відновлення та вдосконалення мережі Інтернету 872,25
7. Господарчі товари та фурнітура (для оздоблення їдальні): карнизи, лопати, замки, голки, цемент 1 991,30
8. Канцелярські товари 147,00