Робота шкільної бібліотеки.

Шкільна  бібліотека є консолідуючим центром навчального закладу, навколо якого об»єднаються діти, вчителі і батьки, зацікавлені в активізації дитячого читання та поліпшення його якості. Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек(1-31 жовтня) проходить в гімназії під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

DSC03307

В рамках  тижня сучасної  української книги (10-16 жовтня) з кращими зразками української художньої літератури учнів познайомили книжкові виставки: «ЇЇ велич – українська книга», «Розстріляне відродження», «Українська класика», «Нова хвиля української сучасної літератури», «Сучасні українські письменники – дітям», «Книги, які читали ваші батьки», «Полтава літературна».

DSC03312

Цікаво пройшли заходи по популяризації книги та читання: бліцопитування «Твоя улюблена книга»; фотоконкурс «Дитина і книга»; акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом»; конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо»; бібліотечні уроки «На гостини до книжок – чомучок» (4б кл.); «Як користуватись алфавітним і систематичним каталогом»(10 кл.); літературна презентація «Сучасне! Українське! Захоплююче!»(7а кл.); рекомендаційна бесіда «Коронація слова»(9а кл.);літературна подорож  «Сторінками книг Всеволода Нестайка» (3б кл.);  інформаційний огляд «Книжкові родзинки сучасної дитячої літератури» (4в кл.) та інші.

DSC03275

Активом бібліотеки проведено рейд-перевірку підручників «Підручник – твоє обличчя». До уваги батьків та вчителів складено  рекомендаційні списки з питань дитячого читання «Любов до книги плекаємо  змалку».

Учні гімназії брали активну участь в заходах, акціях, конкурсах присвячених книзі та читанню.