Світ без кордонів

Гімназійна родина Комунального закладу « Полтавська гімназія № 6» радісно зустріла волонтерку Тутку Селін, яка прибула з Туреччини у рамках проекту WWBWord Without Borders  «Світ без кордонів».

Тутка Селін надає учням на уроках  допомогу у вивченні англійської мови, відкриває нові горизонти і можливості міжнародного спілкування, сприяє міжкультурному обміну, розвиває у школярів лідерський потенціал та спонукає їх до саморозвитку.

Усі заняття є максимально практичними та цікавими, адже проходять у формі дискусій, ігор; значна увага приділяється демонстрації фільмів та презентацій.

Діти отримують незабутні враження від проекту, адже це чудова можливість пізнання  у собі нових рис, розвитку власного потенціалу.