В гімназії відбувся благодійний ярмарок.

Передноворічний час – це саме той час, коли найбільше хочеться вірити в диво. А диво цілком можливо створити своїми руками. Вироби, подарунки, поробки створені власноруч – все це учні нашої гімназії представили на передноворічному благодійному ярмарку. Розмаїття представлених товарів вражало: тут і різдвяні янголи, і оригінальні ялинки, і сніговички, браслети, ляльки, вишивки, обереги та багато іншого.

Майже всі класи долучилися до благодійного ярмарку, і спільними зусиллями вдалося зібрати 4500 грн, які пішли на благодійну допомогу родинам наших учнів 2-в та 7-а класів, які її потребують. Так гімназисти власними руками створили новорічне диво для цих родин. Найбільше коштів зібрано класами 2-а, 7-а, 7-і, 6-а, 2-б, 2-в. Тож ВСІМ, хто взяв участь у благодійному ярмарку, величезне СПАСИБІ за ваше добре серце! Ви зробили хорошу справу, та показали всім, що дива може творити кожен з нас!