Великодній ярмарок

05 квітня у переддень свята наша гімназія провела традиційний «Великодній ярмарок». Формат цього заходу вже давно знайомий нашим гімназистам, тож запал, з яким діти готувалися та проводили цей захід, доводить, що для них такі форми роботи є важливими та цікавими. У ярмарку взяли участь діти, батьки та вчителі. Всі класи були активними та приємно вразили асортиментом виготовлених власноруч поробок та солодощів. Приємно зазначити, що навіть найменші учасники ярмарку також спробували себе в ролі продавців, і отримали від цього величезне задоволення. Ніхто не залишився без приємних вражень та покупок. Хочеться виділити класи, які були найактивнішими, це 1-В, 2-В, 5-А, 2-А, 6-А, 7-І, 8-А, 5-М. Тож спільними зусиллями нам вдалося зібрати 10 380 грн! Як оголошувалося раніше, зібрані кошти підуть на організацію та проведення традиційного свята підсумків наших досягнень «День честі гімназії».

Також сьогодні ми взяли участь у міській виставці-ярмарку, де пропонували переглянути або придбати вироби та солодощі. Не оминув увагою нашу виставку і міський голова О.Ф.Мамай.
МИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ ВСІМ, ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ У НАШОМУ ВЕЛИКОДНЬОМУ ЯРМАРКУ!!!