Відбувся традиційний захід «День Честі Гімназії»

Весна заполонила не лише природу, а й наші серця. Знову настав час, коли хочеться гуляти зеленими квітучими вулицями і геть не хочеться сидіти за партою.

Нещодавно у стінах нашої рідної гімназії відбувся традиційний захід «День Честі Гімназії» який було проведено 15 квітня в сімейному колі вчителів та гімназистів під гаслом «Майбутнє творимо сьогодні». Почесною гостею було запрошено Бакунович Елеонору Валентинівну, міського методиста з виховної роботи.

ZprZ4OnflHQ

Наші учні влаштувати гарний концерт, у програмі якого відбулося нагородження призерів та переможців предметних олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт МАН та творчих конкурсів, парад країн світу, а також найкращі творчі номери наших учнів. Найяскравішими були виступ квартету учнів 11-м классу та наші ще такі маленькі, але такі завзяті черлідери “Winx”. Хочемо звернути вашу увагу, що з кожним роком наша гімназія відкриває все більше талантів та розвиває їх. Пісню “Нам потрібне чисте небо” виконали не тільки учні та вчителі, а й навіть представниця батьківського колективу.

Приємно відзначити те, що наші учні активно виражають свою позицію і залишаються патріотами України, таким чином номер був наймасовішим.

А наприкінці заходу було розкрито інтригу усього навчального року – визначили найкращий клас року, якими стали 10-м та 7-м. Ми вітаємо їх від щирого серця та бажаємо успіхів у навчанні та творчості у роботі. Інші класи не засмутились, оскільки в цьому році ми створили багато номінацій, які перейшли до найвихованіших, найрозумніших, найтворчіших класів ми сподіваємося, що ця традиція приживеться, і з кожним роком розрив балів скоротитися до нуля, і згуртованими будуть не лише класи, а й уся гімназична спільнота! Адже усі ми друзі, а не конкуренти.

Тож, продовжуйте вчитися, творити та підкорювати нові вершини підтримуйте друзів, допомагайте слабшим та насолоджуйтеся життям, воно в нас одне. І не забувайте, що в кінці кожного речення ми не ставимо знак питання, ми ставимо ЗНАК ОКЛИКУ.

Прес-центр
Галина Манічева