Візит міського голови

У перший день весни наша гімназія зустрічала поважних гостей. До нас у заклад завітав міський голова Мамай О.Ф. зі своїми колегами. Учні 5-9 класів представили почесним гостям невеличку концертну програму «Творчість дарує нам крила», представивши свої вміння та привітавши їх з початком весни.

На сцені була справжня феєрія талантів середньої школи. Вокально-хореографічна композиція колективів «Сузір’я» та «Альтана», бальні танці колективу «Star-Dance», запальні дівчата з гурту Черлідингу, інструментальний склад ансамблю «Альтана» з композицією «Simply the best»…захід пройшов динамічно, та подарував глядачам багато позитивних емоцій. Відео цього заходу всі бажаючі можуть подивитися у відеоальбомі. Також ми дуже вдячні Батуліній Марії за чудовий плакат «Творчість дарує нам крила», який ви можете побачити на вході в гімназію!