Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області»

22.02.2018 завершився конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017, та наказу управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 15.01.2018 №14 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти».

До управління освіти було подано 2 заяви щодо участі в конкурсі – від Дяченко Світлани Володимирівни та Офіленко Наталії Олександрівни.

За результатами письмового іспиту кандидатів на перевірку знань чинного законодавства України, презентації перспективних планів розвитку закладів освіти конкурсна комісія на засіданні, яке відбулося 22.02.2018, визначила переможцем конкурсу Дяченко Світлану Володимирівну.

Дяченко Світлана Володимирівна, 1964 р.н., має вищу педагогічну освіту, загальний та педагогічний стаж роботи понад 31 рік. З 2013 року працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області».