Завершальний акорд роботи мовного табору “Dreamland”

Завершальним акордом мовного табору “Dreamland” від GoCamp у комунальну закладі “Полтавська гімназія №6” була зустріч таборят з представниками компанії Київстар Олександром Когутом та Наталію Костровою, які приїхали до нас з м.Києва.

У невимушеній атмосфері спілкування учні дізналися про те, як функціонує компанія, які проекти втілює, як справжні знавці задавали безліч питань. Наступним етапом зустрічі стала презентація учнівських проектів –  прототипів мобільних додатків. Усі шість учнівських команд, які творчо і натхненно працювали над своїми додатками підготували відеопрезентації та презентували свої доробки двома мовами англійською та українською.

Тепер чекаємо на результати конкурсу учнівських додатків на всеукраїнському рівні.