Зробіть своє життя безпечним!

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 13 травня у Полтавській гімназії №6 відбувся День Цивільного захисту.

Саме в цей день була запрошена Перша пожежна державна рятувальна бригада, яка ще раз нагадала дітям, як треба рятуватися під час надзвичайної ситуації. Ніколи не буває зайвим повторювати ці прості дії, адже вони можуть врятувати життя. Під час практичних занять учні мали змогу не лише подивитися на дії рятувальників, а спробувати загасити умовну пожежу власноруч. Також в гімназію були запрошені  працівники Кінологічного центру, які познайомили учнів 3, 5 класів зі своїми розумними собаками на прізвисько Ельміра та Бой. Вони показали, на що здатні ці тварини.