Наші досягнення

Досягнення 2020- 2021 н.р.

Важливою умовою формування гармонійно розвинутої особистості є організація різних видів і форм естетичної та творчої діяльності учнів.

Виявляти творчі здібності, таланти дітей, неповторність та оригінальність, безкінечну фантазію, розвивати естетичні смаки – ось основне завдання традиційних конкурсів декламаторського, вокального, музичного мистецтва.

Результат роботи творчих колективів ліцею :

1 місце міський конкурс відеороликів  «Полтава починається з нас» ( керівник БородавкаТ.Ю. Зибінська К.В.)

1 місце у  міському  конкурсі художньої самодіяльності « Творче тріо »  у номінації вокальне  мистецтво ( керівник Присяжнюк Є.М., БородавкаТ.Ю.)

1 місце у  міському  конкурсі « Ліга сміху» ( керівник БородавкаТ.Ю. )

2 місце у V Міжнародного конкурсу  «Самоцвіти» вокальне мистецтво ( керівник Присяжнюк Є.М)

3 місце у V Міжнародного конкурсу  «Самоцвіти» у номінації «Хореографічне мистецтво». ( керівник Бородавка Т.Ю.)

2 місце у міському  конкурсі художньої самодіяльності « Світ дитячих захоплень»   вокально-хореографічна композиція    ансамбль « Альтана» ( керівник Присяжнюк Є.М.) та ансамбль «Сузір’я» ( керівник Бородавка Т.Ю.)

3 місце у міському конкурсі художньої самодіяльності « Світ дитячих захоплень» ансамблю сучасного танцю «Like dance» під керівництвом Синиці Т.О.

3 місце у міському конкурсі екологічних театрів (керівник Бородавка Т.Ю.)

2місце у Відкритому чемпіонаті  з черлідингу команди  “Like dance” ( Керівник Синиця Т.І.).

Кожна дитина–талановита! Під таким творчим гаслом спрямована робота педагогічного колективу. Адже зростити у кожній дитині закладені природою зернини обдарованості, не згаяти час і, головне, не обділити увагою кожну без винятку дитину, надати можливість проявити себе в різних сферах діяльності,- завдання сьогодення.

Одним із основних напрямків роботи ліцею – робота з обдарованими дітьми. В олімпіадах, науково-пошуковій роботі, творчих конкурсах задіяні понад 500 учнів.

Ми з гордістю вітаємо випускницю 11-м класу Світличну Ольгу та вчителя Лебідь Аллу Юріівну із найкращим результатом ЗНО-2020 – 200 балів з англійської мови.

Результат роботи творчих колективів ліцею:

• 3 місце міський конкурс проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»;
  • 1 місце міський конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція  «Чи винен я що патріот» ;
  • 3 місце обласний конкурс національно-патріотичних заходів театральна композиція  «Чи винен я що патріот» ;

• 1 місце у міському  конкурсі художньої самодіяльності « Світ дитячих захоплень»  у номінації вокальне  мистецтво ( Ситник Кирил)
  • 3 місце у міському  конкурсі художньої самодіяльності « Світ дитячих захоплень»   вокального   ансамблю « Альтана» ( керівник Ващенко А.Ю.)
  • 4 місце у міському конкурсі художньої самодіяльності « Світ дитячих захоплень» ансамблю сучасного танцю «Реверанс » під керівництвом Пітулько Ю.С.
  • Дипломанти фестивалю « Творче тріо» ( вокально-хореографічна композиція « Школа-велика країна»)

• 3 місце у міському конкурсі екологічних театрів (керівник Бородавка Т.Ю.)
  • 4 місце у міській інтелектуальній грі « Дебати» ( керівник Олефіренко А.О.)
  • 1, 2 місця у міському конкурсі « Погляд майстра» ( керівник Латишко І.І.)
  • 1місце у Відкритому чемпіонаті  з черлідингу команди  «Winx» (Керівник Синиця Т.І.)
  • 1 місце у міському турнірі з футболу « Шкіряний м’яч»
  • 1 місце у “Шкільній футзальній лізі України ” в рамках міської Спартакіади школярів ( Керівник Новік Т.Г.)