Олімпіади


Обласні олімпіади

2019-2020 н.р.

п/п

ПІБ учня Клас Предмет Учитель Місце
1 Каленський Олександр 10 Математика Шамшева Н.А. 1
2 Андрусів Марія 8 Біологія Юрович С.О. 3
3 Гринь Максим 11 Технічна праця Бугаєць Г.Д. 3
4 Світлична Ольга 11 Історія Кочеткова І.А 3
5 Світлична Ольга 11 Українська мова і література Холостова В.В. 2
6 Борута Назар 9 Українська мова і література Гайдук І.В. 2
7 Плаксій Руслана 9 Німецька мова Канівець Н.В. 2

І м -1

ІІ м – 3

ІІІ м – 3

Усього: 7


ВІТАЄМО

призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 – 2020 навчального року

п/п

Прізвище, імя учня Клас Предмет Місце Учитель
1 Курнаков Антон 10 географія 3 Кібальник Л.Г.
2 Коцюбинська Олександра 9 географія 3 Кібальник Л.Г.
3 Плаксій Руслан 9 німецька мова 2 Канівець Н.В.
4 Волошко Антон 11 астрономія 3 Климова О.Ю.
5 Андрусів Марія 8 біологія 1 Юрович С.О.
6 Копитько Назар 11 біологія 1 Звягольська І.В.
7 Мельникова Анастасія 10 біологія 3 Звягольська І.В.
8 Ємець Олександра 9 економіка 1 Бражнікова О.С.
9 Тирнавська Єлизавета 10 економіка 3 Бражнікова О.С.
10 Ліпський Дмитро 6 математика 3 Нерук Н.Г.
11 Кавіцький Матвій 7 математика 3 Усенко І.Л.
12 Шостя Марія 8 математика 2 Нерук Н.Г.
13 Лимар Андрій 9 математика 2 Усенко І.Л.
14 Каленкський Ол-др 10 математика 3 Шамшева Н.А.
15 Кузнєцов Єгор 11 математика 2 Шамшева Н.А.
16 Андрусів Марія 8 англійська мова 3 Нагорна О.С.
17 Борута Назар 9 англійська мова 2 Гнатенко Я.В.
18 Світлична Ольга 11 англійська мова 3 Лебедь А.Ю.
19 Детюк Владислава 10 англійська мова 3 Глущенко Ю.С.
20 Кулик Вікторія 10 англійська мова 3 Глущенко Ю.С.
21 Гринь Максим 11 технічна праця 1 Бугаєць Г.Д.
22 Гузік Микола 9 технічна праця 1 Бугаєць Г.Д.
23 Чечель Олександр 8 технічна праця 1 Бугаєць Г.Д.
24 Лобода Євгенія 9 трудове навч. 2 Латишко І.І.
25 Ярміш Анастасія 10 трудове навч. 2 Латишко І.І.
26 Коваленко Степан 11 інформатика 3 Мороз О.В.
27 Пелішенко Денис 8 інформаційні технології 3 Мороз О.В.
28 Ємець Олександра 9 інформаційні технології 2 Мороз О.В.
29 Тирнавська Єлизавета 10 інформаційні технології 3 Мороз О.В.
30 Коваленко Степан 11 інформаційні технології 3 Мороз О.В.
31 Вірченко Соф’я 11 інформаційні технології 3 Мороз О.В.
32 Світлична Ольга 11 історія 1 Кочеткова І.А.
33 Пащенко Володимир 9 фізика 2 Климова О.Ю.
34 Каленський Олександр 10 фізика 2 Климова О.Ю.
35 Кузнєцов Єгор 11 фізика 3 Климова О.Ю.
36 Статіва Олександра 8 фізика 3 Климова О.Ю.
37 Дондиш Леоніла 8 історія 2 Кочеткова І.А.
38 Політучий Микола 8 історія 3 Губарь І.В.
39 Гаврилюк Володимир 10 історія 2 Олефіренко А.О.
40 Пшінка Олександр 10 історія 3 Олефіренко А.О.
41 Вербовий Роман 9 хімія 3 Левченко Л.В.
42 Світлична Ольга 11 українстка мова і літ. 1 Холостова В.В.
43 Борута Назар 9 українстка мова і літ. 1 Гайдук І.В.
44 Тирнавська Єлизавета 10 українстка мова і літ. 2 БлощинськаВ.О.
45 Саркісян Валерія 10 українстка мова і літ. 2 БлощинськаВ.О.
46 Балацька Глорія 7 українстка мова і літ. 3 Гайдук І.В.