Шлях від мрії до успіху

Надважливо сьогодні мотивувати старшокласників сучасними прикладами до здорового способу життя, заняття спортом, до здійснення їх мрій.

У ліцеї – гість!!! Легенда сучасного боксу, наш земляк – Олександр Хижняк. Йому лише 26 років. Він завітав до нашої ліцейної родини розповісти, як мрія стає дійсністю, який шлях цьому передує.

Тішимося з того, що Олександр Хижняк ріс поряд, ходив у таку ж школу, як наші вихованці, відвідував спортивну секцію, зумів зорганізуватися – і такі досягнення.

Олександр Хижняк – український боксер, чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон світу серед молоді, віце-чемпіон літніх Олімпійських ігор, бронзовий призер Європейських ігор, призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України, призер Олімпійських ігор в Токіо 2020. За рейтингом Ліги аматорського боксу у світі зараз на І місці. А це визнання, світове визнання!

Завітав до нас Олександр, щоб побачити свого класного керівника, а нині директора Ліцею № 6 «Лідер» Світлану Володимирівну Дяченко; розповісти ліцеїстам про свої шкільні роки.

Жива легенда, він запалює дитячі серця, спонукає змінюватися на краще, змінювати свій стиль життя, ставити правильні пріорітети.

Твій успіх – наш мотив до перемог!